У мешканця Підгір’я знайшли арсенал зброї часів Другої світової війни

Арсенал Арсенал1 Арсенал2У мешканців прикордонних населених пунктів вилучено незареєстровану мисливську зброю, а також боєприпаси часів Першої та Другої світових війн.

Напередодні прикордонники отримали інформацію про зберігання у власних помешканнях місцевих мешканців контрольованих прикордонних районів вогнепальної зброї та боєприпасів без передбаченого на те законом дозволу.

У рамках кримінальних проваджень за ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) за ухвалами районних судів правоохоронцями було проведено 4 обшуки приватних помешкань жителів прикордоння.

Як результат, в Любешівському районі за трьома адресами вилучено 2 мисливські рушниці «ІЖ» та «Howa», зрізаний ствол до мисливської рушниці, козацька шабля, оптичний приціл та 36 набоїв різного калібру. А на Ратнівщині у мешканця села Підгір’я виявили цілий арсенал боєприпасів Другої світової війни.

Серед знахідок – більше 100 одиниць різного калібру снарядів, мін та гранат, більше тисячі штук набоїв різного калібру, 4 штик-ножі та 2 кг пороху.

Як пояснив власник, це все результати пошуків на місцях ведення боїв, а зберігав для колекції.

Дежприкордонслужба

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>