Про зміну тарифів на водопостачання та водовідведення

Ратнівське ВУЖКГ, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово — комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390, доводить до відома всіх споживачів про необхідність наміру зміни корегування тарифів на водопостачання та водовідведення. Діючі тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення не відповідають їх реальній вартості. Тарифи на ці послуги затверджені рішенням виконавчого комітету селищної ради від 26.06.2015 р. № 59. «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення».

Собівартість послуг з водопостачання та водовідведення постійно зростає, рівень відшкодування населення реальної вартості послуг за 2015 р. складає з водопостачання — 75,5 %, водовідведення — 68,3 %.

Як наслідок, збитковість підприємства, нестача обігових коштів, різке погіршення фінансового стану.

Протягом 2015 року фактична вартість послуг з водопостачання та водовідведення зросла з незалежних від підприємства причин, а саме:

— зросли на 20,3% тарифи на електроенергію в порівнянні з тими, що закладені в діючих тарифах, з 1,324 грн./кВт до 1,5894 грн./кВт;

— у відповідності до законів України мінімальна заробітна плата в порівнянні з тією, що закладена в діючих тарифах, зросла на 13,4 % (з 1218 грн. до 1378 грн.)

Отже, підприємство на основі постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування тарифів» на послуги з водопостачання та водовідведення від 01.06.2011 року № 869, скоригувало тарифи на водопостачання та водовідведення, а саме: водопостачання — 9,57 грн. за мЗ; водовідведення — 6,31 грн. за мЗ.

Усі зауваження та пропозиції фізичних та юридичних осіб щодо розрахункового базового тарифу надсилати за адресою: 44100, смт Ратне, вул. Нова, 94А, у зазначений термін.

Термін, протягом якого від фізичних та юридичних осіб приймаються зауваження та пропозиції, – 16 днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу на послуги з водопостачання.

Адміністрація ВУЖКГ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>