Виборцям 32 територіального округу з виборів депутатів Волинської обласної ради (Ратнівський район)

бондарЗвіт депутата Волинської обласної ради Бондаря Володимира Нальковича

Володимир Бондар обраний депутатом Волинської обласної ради VIІ скликання, виборчий округ № 32 від Волинської територіальної організації партії "Блок Петра Порошенка «Солідарність». Голова фракції «Солідарність» в обласній раді. Заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Моя діяльність як депутата Волинської обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Після обрання мене депутатом Волинської обласної ради VІІ скликання побудував свою роботу у двох напрямках:

— Перший: участь у сесійних засіданнях і в діяльності пос-тійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики, а також організація роботи фракції;

— Другий: робота на окрузі, зустрічі з виборцями та їх особистий прийом.

За звітний період депутатської діяльності взяв участь у роботі усіх сесій Волинської обласної ради та, за виключенням двох, засіданнях постійної комісії. Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих пос-тійною комісією. Брав участь у роботі сесій місцевих рад.

У якості голови фракції провів 10 засідань фракції. В основному, розглядалися питання, які стосувалися обговорення порядку денного чергових сесій обласної ради. Як голова фракції організовував участь депутатів у прес-клубі обласної ради, також забезпечив функціонування постійного місця роботи фракції в приміщенні Волинської обласної ради, каб.112.

Озвучив п'ять депутатських звернень, які підтримали депутати, та ряд запитань до посадових осіб області.

Я як депутат обласної ради налагодив тісний зв'язок з головами селищної та сільських рад, депутатами Ратнівської районної ради з метою вирішення проблем громад спільними зусиллями. Регулярно спілкуюся з виборцями району, вивчаю їх проблеми, по мірі можливості допомагаю. Постійно відвідую населені пункти свого округу, спілкуюсь із жителями, цікавлюся їхніми проблемами. Мешканці мого виборчого округу  зверталися до мене з актуальними питаннями через органи місцевого самоврядування або через мого помічника.

Так, з початку діяльності надійшло 45 письмових звернень від мешканців округу та колективів, орієнтовно 50 звернень в усній формі. Найбільше звернень громадян стосувалися соціально-побутових питань.

Враховуючи численні заяви та звернення громадян, протягом 2015—2016 років з особистого депутатського фонду виплачено матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на суму 10 тис. грн та виділено з фонду обласної ради згідно з моїми запитами 6 тис. грн.

За моєї ініціативи було погоджено та виділено кошти на об'єкти округу:

— капітальний ремонт ава-рійної частини даху школи          с. Гута — 1,3 млн грн коштів з бюджету розвитку обласного бюджету;

— капітальний ремонт Заболоттівської районної лікарні      № 2 – 1,8 млн грн;

— добудову спортивного   комплексу до спального корпусу на 124 місця – спеціальна школа-інтернат, смт Заболоття Ратнівського району — 6,6 млн грн з коштів Фонду регіонального розвитку;

— заміна дорожнього покриття смт Заболоття – с. Тур, смт Заболоття – с. Гута — близько       1 млн грн (в тому числі співфінансування бюджетів усіх рівнів).

Також проводжу зустрічі з учасниками АТО та з сім'ями загиблих для виявлення потреб та допомоги (матеріальні допомоги, юридичні консультації, забезпечення дровами на осінньо-зимовий період та відстоювання земельних інтересів сімей загиблих та тяжко поранених). Зініціював зустріч представників спілок учасників АТО з генеральним прокурором України Ю. Луценком щодо справ бійців 51-ї ОМБР.

Напередодні Великодніх свят організував іменні стипендії для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають на території округу. Також надав спонсорську допомогу у вигляді постільної білизни відділенню стаціонарного догляду смт Заболоття (будинок престарілих). Вихованці Заболоттівської спе-ціальної школи-інтернату за мого сприяння отримали спортивний інвентар та солодощі.

За звітний період за мого сприяння вдалось вирішити питання передачі будівель колишнього військового містечка, що знаходяться в с. Сокиричі Ківерцівського району у постійне користування Державній установі «Волинський навчальний центр підготовки поліцейських».

Беру активну участь у роз'яснювальній роботі щодо створення об'єднаних територіальних громад. Провів зустріч з даного питання з активом Заболоттівської громади, запросив для роз'яснювальної роботи представників офісу реформ. У сесійному залі довелось активно відстоювати створення саме цієї громади, аби вона не втратила можливість залучення коштів з державного бюджету на свій розвиток.

Ініціював неодноразові публікації у районній газеті та Інтернет-виданнях щодо висвітлення моєї депутатської діяльності. Чимало звернень надходить до мене через соціальні мережі, де я є активним дописувачем.

Мешканці Ратнівського ра-йону знають, що я завжди готовий допомогти і підтримати кожного, надати допомогу, залучити районні та обласні організації задля вирішення нагальних питань громади.

Запитання та звернення виборці також адресують через мого помічника: Ольгу Мисковець — 0676089736, або надсилають свої листи за адресою: 43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, 4-й пов.

Впевнений, що і надалі буду приділяти максимум уваги у вирішенні найскладніших проблем виборців свого округу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>