СЛОВО ДЕПУТАТА

Навесні минулого року до громадської приймальні Ратнівської організації ВО «Батьківщина» звернулася громадянка Галина В.Б. із села Датинь із заявою про те, що на її подвір’ї за декілька метрів від житлового будинку розташована відкрита трансформаторна підстанція із напругою десятки тисяч вольт, яка несе смертельну загрозу для її двох неповнолітніх  дітей, і що її неодноразові звернення до «Волиньобленерго» з проханням забрати з її території небезпечну споруду залишаються без уваги.

Вивчивши ситуацію, жахнувся цинічному недбальству керівництва «Волиньобленерго» до прохань Галини В.Б. (не їхні ж діти наражаються на небезпеку!). Пані Галині була дана обіцянка, що буде докладено максимум зусиль, щоб захистити її законні права – її і двох неповнолітніх дітей – на безпечне довкілля біля дому. Не буду описувати всі перипетії бюрократичної тяганини з керівництвом електропередавальної організації. Скажу тільки, що довелось подавати десятки депутатських звернень до різних інстанцій, щоб довести незаконність розміщення трансформатора. Звертатись до правоохоронних органів за захистом заявниці від погроз на її адресу від власників електромережі, задіяти газету «Ратнівщина» і волинські Інтернет-видання, безпосередньо звертатись до голови Волинської ОДА тощо. Але, як би там не було, декілька днів по тому отримав офіційне письмове повідомлення від  керівництва «Волиньобленерго», що трансформатор з подвір’я Галини В. Б. перенесений. Я зателефонував у Датинь до пані Галини, і вона підтвердила дане повідомлення. Слово, дане депутатом, дотримано. Дякую пані Галині В. Б., що не злякалась погроз і тиску з боку власників електромережі, що повірила нам. Можу запевнити виборців району, що захист їхніх прав та інтересів буде й надалі пріоритетом у роботі депутатів ВО «Батьківщина» у районній раді. Хай в цьому ніхто не сумнівається.

Володимир ЯРМОШУК,

депутат Ратнівської районної ради,

фракція ВО «Батьківщина»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>