Нездійсненними мріями брехню не прикриєш 

Нещодавно в газеті «Ратнівщина» з'явився матеріал про «мрії» Льовочкіна стати прем'єр-міністром України. Не має сенсу сперечатися, під яку «закуску» він ділився з Рабиновичем сокровенним, але я абсолютно впевнений — при президентові Тимошенко Льовочкіну ця посада навіть і здалеку не світить.

Переконаний — ратнівчани не забули, що коли Юлія Тимошенко очолила український уряд, у спадщину їй дісталася заборгованість не тільки із зарплат, але й пенсійних виплат. За декілька місяців роботи в Кабінеті Міністрів вона домоглася не лише своєчасних виплат зарплат і пенсій, але ще й змогла погасити заборгованість.

Понад те, з держбюджету пішло 6 мільярдів гривень на виплату вкладів, заморожених на ощадкнижках після розвалу СРСР. Люди назвали їх «Юлиною тисячею». Мільйони гривень отримали по-ліщуки як компенсацію за підтоплені городи. Звідки ці кошти взялися? Чи не з неба впали? Секрет простий: Тимошенко перекрила канали розкрадання бюджетних коштів тих же Льовочкіна, Рабиновича й інших. А тому і сьогодні Льовочкіни, Рабиновичі і КО, мов вогню, бояться, щоб Юлія Тимошенко не отримала владу.  Ось чому й поширюють сфальшовані матеріали у місцевій пресі, щоб дискредитувати вольову жінку-політика, яка не злякалася репресій, тюрми і не залишила Україну.

Україна — демократична держава, де мріяти нікому не заборонено, в тому числі й Льовочкіну.

Але я впевнений, що у цих «мрійників» нічого не вийде, бо по-ліщуки не такі й дурні, як вони вважають. Вони добре знають, хто по-справжньому дбає про людей, а хто — набиває свої кишені державними коштами. Про це свідчать останні результати вивчення громадської думки, за якими Юлія Тимошенко є лідером симпатій виборців. Вона перемогла б на дострокових президентських виборах з результатом 21,3%, якби вони відбулися найближчим часом. А цифри, як кажуть, — річ уперта.

Володимир Ярмошук,

депутат Ратнівської районної ради

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>