ЛЯШКО про ТИМОШЕНКО: "ТИ ЩО СОБІ ДОЗВОЛЯЄШ, «МОСКОВСЬКА ЗОЗУЛЕ»?

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що Юлія Тимошенко веде антидержавну діяльність в інтересах

Російської Федерації. Спілкуючись із журналістами, він не шкодував лайливих епітетів на адресу Юлії Тимошенко

Олег Ляшко звинуватив Юлію Тимошенко в тому, що вона намагалася використати депутата з фракції Радикальної партії Юрія Шухевича для проголошення провокативної заяви про імпіч-мент.

Натомість Юлія Тимошенко зазначила з цього приводу, що Юрій Шухевич сам попросив надати йому слово, бо власна фракція нібито не давала йому такої можливості — і деталі виступу вони не обговорювали. А сам Юрій Шухевич запевнив, що не мав наміру говорити про імпічмент.

«Ти – герой, хочеш відставки Петра? Вийди на трибуну і скажи... Чого перед собою діда пхаєш, лиса драна?», — заявив лідер радикалів.

«Кажучи мовою сучасних медійників, — це чистий „фейк“. Думаю, що будь-який політик, та й просто людина, яка ще здатна тверезо мислити, розуміє, що сьогодні можливості повноцінно реалізувати процедуру імпічменту не існує. Це питання може існувати лише в площинах пропагандистській і політико-ідеологічній», — заявив політолог Андрій Єрмолаєв.

Оскільки ні підстав, ні можливості реалізувати процедуру імпічменту немає, то, очевидно, мав бути інший сценарій. За словами Олега Ляшка, після оголошення такої заяви Героя України Юрія Шухевича мали вбити, аби спровокувати народний гнів та протест, який можна було б загасити достроковими не лише парламентськими, а й президентськими виборами.

«З надійних джерел стало відомо, що життю Шухевича загрожує небезпека, що нашого колегу можуть вбити, щоб використовувати для дестабілізації ситуації в Україні, для реалізації московського плану (за даними СБУ, цей план називається „Шатун“ — ред.) підриву України зсередини. Вороги України хочуть використовувати Шухевича як сакральну жертву,  як це було у випадку вбивства Гонгадзе», — сказав Ляшко. У той же день Юрію Шухевичу СБУ надала охорону.

Про те, що виступ Юрія Шухевича – спланована провокація, підтверджує і такий факт. За письмовим зверненням Юлії Тимошенко у парламент пропустили помічника українського кума Володимира Путіна Віктора Медведчука. Охоронець Медведчука Олександр Білик, згідно з оприлюдненим документом, залучений до роботи фракції «Батьківщина» у якості «експерта». Як йдеться в заяві, його просили пропустити «для забезпечення оперативної взаємодії та комунікації із членами фракції під час засідання 15 листопада 2016-го року».

Сама  Юлія Тимошенко сказала журналістам, що пропустити охоронця кума Путіна до парламенту її попросив той самий Шухевич. Хоча, відповідний лист без проблем могли  написати помічники депутата-радикала.

Олег Ляшко заявив, що заради реваншу і отримання влади Юлія Тимошенко «злигалася з Медведчуком».

«Я дуже злий на Юльку, ця московська зозуля, одягнена в українські вишиванки, намагалася чужими руками реалізувати путінський план із захоплення влади... Моїй злості немає меж... Вона використовувала старого, героя, політичного в'язня у своїх брудних кремлівських іграх», — заявив Ляшко.

Головний радикал навіть звернувся до Президента України з вимогою позбавити  Юлію Тимошенко громадянства України та хоче вислати її до Росії, де, за словами Олега Ляшка, «Путін їй надасть російське громадянство, адже вона його заслужила».

На думку Ляшка, Тимошенко хоче влади ціною знищення і розвалу країни. «Ти подумай, дура, на чому її (владу) отримаєш, на розвалинах країни?», — обурився він.

Аби уникнути незручних питань журналістів, Юлія Тимошенко на звинувачення відповіла у відеозверненні, записаному у власному партійному офісі. У ньому лідер «Батьківщини» заявила, що «прощає усіх тих людей, котрі використовують такі методи політичної боротьби». Про зв'язок з Кремлем не сказала ні слова.

Така відповідь Олега Ляшка не вдовольнила, і він викликав екс-прем'єра Юлію Тимошенко на «публічні дебати». Про це головний радикал написав на своїй сторінці у Facebook.

Депутат стурбувався, що «вперше за 20 років свого депутатства Юлія Тимошенко жодного разу на цьому тижні не виступила в парламенті».

«Мовчить, як у рот води набрала. А якщо й відповідає, то із свого партійного бункера, ховаючись від незручних питань. Лідер не може боятися і ховатися! Тому я викликаю Юлію Тимошенко, очільницю фракції „Батьківщина“, двічі прем'-єр-міністра України, кращу подружку Путіна, на публічні дебати на будь-якому каналі у будь-який час», — написав Ляшко.

Радикал переконує, що має «залізні, неспростовні факти багатолітньої спів-праці Тимошенко з Путіним». «Я прикінчу цю наф-талінову московську зозулю на будь-якому ефірі. Навіть, якщо вона обере сепарський „Інтер“, з якого не вилазить, я зроблю виняток і прийду на канал Льовочкіна і Фірташа», — заявив також Ляшко.

«Як тільки Олег Ляшко сформує своє обвинувачення в юридично прийнятній термінології, ми, безумовно, розглянемо його або будь-які інші заяви громадян у встановленому порядку. До того часу все це залишається політичним піаром, який притаманний Олегу Ляшку», — заявив Генпрокурор Юрій Луценко.

 

Богдан Карпенко

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>