Лідери симпатій виборців — Юлія Тимошенко та партія «Батьківщина»

Соціологічні дослідження знову підтвердили лідерські позиції Юлії Тимошенко та партії «ВО Батьківщина». Про це свідчать дані опитування, проведеного групою «Рейтинг».

Якби вибори Президента України відбулись найближчої неділі, Юлія Тимошенко виграла б їх і у першому, і у другому турі. Вона — єдиний політик, який впевнено перемагає Петра Порошенка.

Також в уподобаннях українців лідирує партія «ВО Батьківщина», що займає перше місце в симпатіях громадян.

Крім того, 85% українців переконані, що Україна перебуває у стані хаосу. Більшість людей за останній рік стала жити гірше, зокрема, через величезні тарифи.

На думку 65% респондентів, головною причиною такого жахливого стану є непрофесіоналізм та корупція чинної влади. Більш як половина українців виступають за розпуск парламенту та проведення позачергових парламентських та президентських виборів.

Опитування проведене соціологічною групою «Рейтинг». Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більш як  2,2%. Терміни проведення: 19 — 25 травня 2017 р.

(http://ratinggroup.ua/research/ukraine/vzglyady_grazhdan_na_ekonomicheskuyu_i_politicheskuyu_situaciyu

_v_ukraine.html)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>