Фракція «ВО «Батьківщина» застерігає

Повідомлення управління соціального захисту населення в газеті «Ратнівщина» про позбавлення пільг на проїзд автомо-більним транспортом багатьох категорій громадян, яке потім було уточнене тим же управлінням, перевізники використали по повній: вони почали тотально відмовляти пільговикам у безкоштовному перевезенні. До громадської приймальні "ВО «Батьківщина» і до депутатів нашої фракції у районній раді почали надходити телефонні повідомлення громадян про свавілля перевізників. Більше того, батьки багатодітних сімей, діти яких згідно із законом мають право на безкоштовний проїзд, повідомляють, що, навіть, отримавши у касі так званий нульовий квиток, перевізники заставляють їхніх дітей оплачувати проїзд, погрожуючи висадити їх із маршрутки. Хоча в бюджеті передбачено для перевізників нашого району державну субвенцію для відшкодування витрат, пов'язаних із перевезенням пільгових категорій громадян. На 2015 рік ця сума становить 774 тисячі гривень. Станом на поточний місяць перевізникам відшкодовано витрат на суму 88 тисяч із передбачених на І півріччя 116 тисяч гривень.
Звертаємося до громадян, яким перевізники відмовляють у безкоштовному проїзді і до батьків багатодітних сімей, повідомляти письмово про такі факти до громадської приймальні і депутатам від "ВО «Батьківщина» особисто, а перевізників застерігаємо, що за подібні дії настає адміністративна чи навіть кри-мінальна відповідальність. У разі надходження письмових заяв про такі факти, депутати "ВО «Батьківщина» докладатимуть максимум зусиль до позбавлення таких перевізників ліцензії на перевезення пасажирів.
Звертаємось до новопризначеного керівника відділу міліції негайно вжити всіх профілактичних заходів до таких нахаб-перевізників, а у разі виявлення фактів порушень прав громадян, притягати винних до відповідальності.
Перелік категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд в автомобільному транспорті (передрук із газети «Рат-нівщина» від 06.06.2015 року): пенсіонери за віком; інваліди; жертви нацистських переслідувань, діти війни, оскільки вони є пенсіонерами за віком чи інвалідами.
Володимир Ярмошук,
депутат районної ради, фракція "ВО «Батьківщина»
Надія Ясинська, юрист

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>