Обережно, шахраї!

Ратнівським відділом Ковельської місцевої прокуратури спільно з Ратнівським відділом поліції встановлено, що на території смт Ратне особи, шляхом обману та обіцянки дачі грошової винагороди, пропонують мешканцям району перетнути кордон для того, щоб перевезти підакцизний товар. Насправді на цих осіб оформлялись транзитні автомобілі.

У подальшому Державна фіскальна служба скеровувала листи ошуканим особам про те, що ними на територію України з метою транзиту незаконно ввезено автомобілі та, відповідно, на цих осіб накладено штраф у розмірі 8500 грн.

Тому радимо: не погоджуйтесь на пропозиції «легкого заробітку» від незнайомих осіб вищевказаним шляхом, уважно читайте документи, які підписуєте.

Пам'ятайте, що ви повинні завжди і в усьому бути більш ніж уважними, щоб не стати жертвою чергової кримінальної історії. Які б заходи застереження не проводили правоохоронці, на сьогоднішній день надійнішого захисту від шахраїв, ніж обережність, уважність та холодний розум кожного з нас, просто не існує.

Будьте обачними та обережними, не довіряйте незнайомцям та перевіряйте інформацію. Якщо маєте сумніви, зателефонуйте до поліції за № 102 і повідомте про дану подію.  Ваше вчасне повідомлення про злочин та осіб, що його скоїли (або мають злочинний намір), дасть змогу правоохоронцям за «гарячим слідом» затримати правопорушників і тим самим убезпечить інших громадян від злочинних посягань.

Якщо ви все-таки потрапили у складну ситуацію та потребуєте юридичної допомоги, але не маєте змоги оплатити послуги адвоката, звертайтеся за безоплатною правовою допомогою. Дізнайтеся адресу найближчого центру, проконсультуйтеся, кому держава забезпечує адвоката (існує вичерпний перелік отримувачів безоплатної правової допомоги, важливо, щоб ви відповідали критеріям).

Н. Антонюк,

прокурор Ратнівського відділу місцевої прокуратури

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>