МАЙЖЕ 4 МЛН. ОСІБ – ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН

Підрозділи Луцького прикордонного загону охороняють державний кордон України з Республікою Польща та Республікою Білорусь у межах Волинської та Рівненської областей.

У нинішньому році суттєвих змін в обстановці на державному кордоні України в межах відповідальності загону не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Персонал прикордонного загону забезпечує недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, які перетинають державний кордон.

Прикордонний загін веде постійний моніторинг обстановки та здійснює заходи щодо нарощування щільності охоронної та оборонної складової на державному кордоні, крім того, встановлює додаткове інженерне облаштування кордону.

Загалом протягом цього року державний кордон України в установленому порядку перетнули близько 4 млн. осіб та 1млн. 300 тис. транспортних засобів. Не пропущено через державний кордон з різних причин 965 осіб, у тому числі 80 потенційних незаконних мігрантів. Припинено 3 спроби перетину державного кордону за підробленими документами, 6 спроб за чужими документами та 360 спроб за недійсними документами.

Персонал загону затримав 160  порушників державного кордону. До адміністративної відповідальності за правопорушення з прикордонних питань притягнуто 943 громадяни, на яких накладено штрафів на суму більше 342 тисяч гривень.

Протягом року виявлено та вилучено  46 одиниць зброї,   91 боєприпас,  0,039 кг наркотичної речовини,  5,194 кг психотропних речовин,  контрабандних товарів на суму більше 11 млн. гривень.

У пунктах пропуску вилучено 29 автомобілів, з яких 27 ви-крадені у різних країнах.

Прес-служба Луцького прикордонного загону

 

Один відгук на «МАЙЖЕ 4 МЛН. ОСІБ – ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН»

  1. Oleg S. коментує:

    Нехай прес-служба Луцького прикарманного загону роз'яснить ратнівчанам чому не здійснюється пропуск транспортних засобів в пунктах пропуску «Щитинська Воля»,"Тур","Гута".

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>