І ЗНОВУ ШАХРАЙСТВО

Нещодавно до Леоніда Д., жителя одного із сіл району, зателефонував незнайомець, який поцікавився, чи не замовляв він через Інтернет ноутбук, бо хтось хоче з його картки  розрахуватись за нього. А почувши відповідь, що нічого не замовляв, порадили перекинути гроші, які на його рахунку, з банкомату на його ж власний мобільний телефон, а потім, за їхньою схемою – назад на карточку, щоб таким чином «змінити коди» і ніхто, окрім нього, доступу до його грошей не мав. Так чоловік і зробив, бо хто ж захоче витрачати гроші невідомо на що!? Та Леонід їх втратив, переказавши чималу суму невідомо кому. Він зробив так, як радили. Поїхавши хутчій у Ратне, через банкомат перекинув 8 тисяч гривень на рахунок свого мобільного телефону, а далі, як стали на мобільний надходити «коди», перекинув гроші назад, буцімто на свою картку. Але, як виявилось, гроші вітер змів — ні на карточці, ні на телефоні їх не було.

Тож працівники міліції вже вкотре звертаються до ратнівчан, аби були обачними і не потрапляли на гачок шахраям. А працівники банку кажуть, що вони володіють повною інформацією, яка необхідна для обслуговування клієнтів, і вони ніколи не стануть телефонувати вам з проханням повідомити особисті дані, не запитують дівоче прізвище мами, будь-які цифри із SMS-повідомлень та секретні коди, розташовані на зворотному боці картки.

У разі, якщо вам зателефонували та запитали про будь-які ваші дані, знайте: ви маєте справу з шахраєм!

Тож будьте обачними!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>