ЗВЕРНЕННЯ Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

 

Уже стало доброю традицією щорічне проведення в області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

У цьому році Всеукраїнський місячник Червоного Хреста буде проходити з 1 по 30 квітня. Його мета – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення — внутрішньопереміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД та туберкульоз, а також формування громадської думки на користь милосердя.

Під час проведення Всеукраїнського місячника обласна, районні та міські організації Товариства Червоного Хреста України проводитимуть збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньопереміщених осіб і хворих, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися, шкільного приладдя, іграшок, надання безоплатних транспортних, побутових, юридичних та інших послуг підопічним організацій Товариства Червоного Хреста України, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.

Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста! Не будьте байдужими, допоможіть тим, хто сьогодні опинився у скруті і потребує найнеобхіднішого.

Зробіть свій, хоч незначний внесок у скарбничку Червоного Хреста, і тоді милосердя та гуманності стане значно більше.

Обласна, районні та міські організації Товариства чекають на вас та запрошують до співпраці, адже при районних та міських організаціях діють пункти прийому речей.

Зібрані кошти, речі, продукти будуть адресною допомогою, допоможуть поліпшити життя.

СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ ДОБРОЧИННІСТЬ!

Банківські реквізити: р/р 26049000000035 МФО 300023 ПАТ «Укрсоцбанк» м. Київ Код 02940115

Районна організація Товариства Червоного Хреста України чекає на вас за адресою: смт Ратне, вул. Газіна, 64 (КЗ «Ратнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги») та у медико-соціальній кімнаті у приміщенні колишнього банку «Україна» (вул. Каштанова, 24), тел. 0973566217.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>