Засідали ветерани Афганістану

Чергове засідання правління Ратнівської районної організації ветеранів Афганістану відбулося у новому кабінеті в приміщенні управління фінансів, який Спілці виділила Ратнівська районна рада.

На засіданні обговорили низку питань, а саме: встановлення пам’ятного знаку на честь воїнів-афганців у селищі Заболоття, проведення урочистих заходів, присвячених 28-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, які відбудуться 14 лютого о 10-й годині у приміщенні залі засідань районної ради.

Не менш важливим було обговорення купівлі холодильника для воїнів-афганців, які проходять лікування у Волинському обласному госпіталі ветеранів війни. І уже 27 січня холодильник, придбаний за кошти представників районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Анатолія Пікуна, Ігоря Костючика, Миколи Гуля, Петра Короліка, Олега Ярошука було доставлено у відділення неврології вищезгаданого госпіталю. За придбану техніку щиро дякувала усім представникам районної організації Спілки начальник медичного закладу Тетяна Олександрівна Масікова.

Також були обрані делегати на звітно-виборчу конференцію Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану. Вирішено було делегувати Сергія Філіпчука, Анатолія Пікуна та Леоніда Денисюка. На сьогодні діючим головою Волинської спілки є Григорій Григорович Павлович.

Сергій ФІЛІПЧУК,

голова Ратнівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>