ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ – ПЕНСІОНЕРІВ

ветерани1 жовтня в Україні відзначили День людей поважного віку та День ветерана.

Щороку до цього свята первинні ветеранські організації району проводять заходи, аби пошанувати тих людей, які більшу частину свого життя віддали праці на благо сіл і селищ Ратнівщини та вийшли на заслужений відпочинок. Напередодні у районному будинку культури відбувся святковий концерт для поважних людей, який організували районна, селищна ветеранські організації спільно з працівниками культури.

До присутніх у залі звернулася голова районної ветеранської організації Марія Костарєва. Вона сердечно привітала усіх пенсіонерів району зі святом. Зичила міцного здоров’я, вічної молодості душі, поваги від рідних і близьких та визнання їхнього нелегкого життєвого шляху.

Попри те, що ветеранів праці на святкування прийшло зовсім мало, глядачі радо вітали аматорів сцени, які виступали для них, і самі взяли активну участь у концерті. Гарний настрій подарували присутнім народний аматорський хор ветеранів праці «Журавлі» під керівниц-твом Людмили Корсак (акомпаніатор – Владислав Харкевич), чоловічий вокальний ансамбль «Доля». Сльози бриніли на очах у поважних сивочолих ратнівчан, коли Марія Пінкевич задушевно виконувала пісню «Мамина вишня». Музичні вітання пенсіонерам дарували народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Мелодія», народне аматорське жіноче вокальне тріо «Зорецвіт», солістка районного будинку культури Катерина Харкевич, народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Обрій», троїсті музики «Браві козаченьки», дует у складі Лесі Гаврилюк та Олени Харкевич.

Щиро дякувала артистам за подарований чудовий настрій голова Ратнівської селищної ветеранської організації Ганна Мажула. А на завершення кожному ветерану праці, які завітали на свято того дня, подарували солодкі подарунки – шоколадки.

Марія ЛЯХ

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>