ВОНИ БАЧАТЬ СЕРЦЕМ

вониКамінь-Каширська громадська міжрайонна територіальна первинна організація Українського товариства сліпих налічує 228 незрячих людей, з них 88 із Ратнівського району.

Вони об’єдналися і прагнуть звернути увагу громадськості та влади на проблеми людей з обмеженим або втраченим зором. Минулого вівторка провели урочисті збори до Міжнародного дня білої тростини у центральній районній бібліотеці. На зустріч завітали заступник голови районної державної адміністрації Сергій Матвійчук, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, пенсійного фонду, газового господарства й дали максимально вичерпні відповіді на всі питання.

Сергій Матвійчук зазначив, що для кожного інваліда по зору важливо, щоб влада побачила його проблеми і допомогла їх вирішити. Подякував за ціле-спрямованість, побажав міцного здоров’я. За активну участь та значний особистий внесок у благородну справу захисту прав та інтересів незрячих і слабозорих, чуйність і милосердя та з нагоди Міжнародного дня білої тростини Сергій Матвійчук вручив грамоти районної державної адміністрації та подарункові сертифікати старшому групоргу Ратнівського району, ветерану УТоС Клавдії Вирвич, групоргу Андрію Смальчуку, активному читачу спеціальної бібліотеки Надії Більчук.

Висловила щирі вітання, розповіла про історію виникнення свята та вручила грамоти від первинної організації УТоС голова правління Софія Шепшелей. Грошову допомогу отримав кожен присутній від Ратнівської селищної ради. А ще більш святкового настрою задав Камінь-Каширський співочий гурт інвалідів «Вербиченька».

Леся ГРІНЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>