РАТНІВСЬКІ АФГАНЦІ ПОБУВАЛИ У МАЛОРИТІ

афганці122 грудня 2017 року представники Ратнівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану: Сергій Філіпчук, Микола Гуль, Лук'ян Вознюк, Анатолій Пікун, Іван Семенюк на запрошення Малоритської Спілки ветеранів Афганістану взяли участь у відкритті пам'ятного знаку загиблим воїнам-афганцям у місті Малорита Брестської області.

Сергій Філіпчук, голова Ратнівської районної організації УСВА, виступив з промовою: «У день відкриття пам'ятника малоритчанам, загиблим під час бойових подій в республіці Афганістан, ми вшановуємо пам'ять про наших побратимів, котрі не повернулись з тієї війни, пам'ять про білорусів, котрі воювали на чужій землі. Ми маємо знати про страшні події афганської війни і пам'ятати, що серед нас живуть люди, які стали учасниками воєнних дій, ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом». А також нагородив медаллю Української Спілки ветеранів Афганістану «За звитягу» голову Малоритської Спілки ветеранів Афганістану Олега Шишацького. Ветерани Афганістану з Ратнівщини поклали квіти до пам’ятника та подарували побратимам з Білорусі ікону арха-нгела Михаїла, як символ перемоги у тому страшному пеклі афганської війни.

Під час неофіційної частини представники Ратнівської та Малоритської Спілок ветеранів Афганістану обговорили низку важливих питань щодо подальшої роботи та співпраці побратимів-афганців двох сусідніх районів.

Анна Філіпчук

Один відгук на «РАТНІВСЬКІ АФГАНЦІ ПОБУВАЛИ У МАЛОРИТІ»

  1. Oleg S. коментує:

    Білорусь в даний момент є союзником російських окупантів. Цим візитом повинні зацікавитись в СБУ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>