Районній організації ветеранів – тридцять років

Ветерани Ветерани1Сьогодні, 14 лютого, виповнюється рівно тридцять років з часу створення районної організації ветеранів. Організація ветеранів війни і праці, як вона тоді називалася, на перше місце поставила захист прав та соціальних інтересів пенсіонерів, і цей напрямок залишається одним із основних в діяльності організації.

Першим головою районної ветеранської організації був учасник бойових дій у Другій світовій війні, кавалер двох орденів Слави, згодом Почесний громадянин Ратнівщини Петро Іванович Матвєєв, секретарем – Поліна Василівна Щербина. З ініціативи Петра Івановича зроблено багато добрих справ по розвитку району та патріотичному вихованню молоді.

Петро Іванович залишив глибокий і вагомий слід в історії ветеранського руху Ратнівщини. Його справу продовжили талановиті, здібні, умілі керівники Андрій Гаврилович Мартинюк, Світлана Григорівна Пастушок, Лідія Пилипівна Сахарук, Ганна Яківна Сидорук, Марія Улянівна Пірожик. Створено двадцять п’ять первинних організацій ветеранів. Сьогодні в районі проживає 12042 пенсіонери, найбільше багатство в яких – практичний життєвий досвід, знання, уміння, мудрість, терпіння та ви-   тримка.

Не дивлячись на поважний вік, більшість із них зберегли вогонь молодості і сьогодні щиро дарують його підростаючому поколінню. Їхній досвід неоціненний.

З нагоди ювілею організації щиро вітаємо всіх пенсіонерів – учасників бойових дій, учасників Другої світової війни, дітей війни, солдатських вдів, ветеранів війни і праці зі святом. Дякуємо вам за вашу мудрість і досвід, за ваші поради та активність. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, радості, родинного тепла і затишку, віри в краще майбутнє.

Усіх пенсіонерів селища Ратне та навколишніх сіл запрошуємо на ювілейний пленум районної організації ветеранів, тема якого «Шануймо минуле – заради майбутнього».

Пленум відбудеться у п’ятницю, 17 лютого, о 12 годині в ра-йонному будинку культури. У програмі – святковий концерт.

З повагою та за дорученням президії ради районної організації ветеранів –  Марія КОСТАРЄВА,

голова ради ветеранів

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>