Масштабну програму із допомоги українській армії загиблого  нардепа Ігоря Єремеєва продовжать його колеги

Івахів 1Саме про це офіційно заявили його партнери та друзі Степан Івахів та Ярослав Москаленко під час відвідування розвідувального підрозділу ЗСУ, сектору А, який несе службу на передовій. Цей розвідпідрозділ напередодні власної трагічної загибелі відвідав Ігор Єремеєв. Тоді він терміново відгукнувся на прохання українських бійців, і  привіз необхідне військове спорядження, оптику та амуніцію. Пообіцяв у вересні привезти ще чергову партію волонтерської допомоги, але не встиг.

Ігор Єремеєв разом із колегами ще у березні 2014 року заснував масштабну програму «Збережи життя солдату». Тепер завдання його колег — її продовжити. Отже, депутати із фракції «Воля народу» Степан Івахів та Ярослав Москаленко придбали і привезли на передову до розвідників все, що було обіцяно Ігорем Єремеєвим під час його останнього візиту. Це велика партія британського осіннього камуфляжу, партія кольорових тепловізорів, тепловізійних прицілів, окулярів нічного бачення тощо.

«Єремеєва часто питали як довго він буде допомагати українській армії. Він завжди відповідав: до перемоги України над ворогом. Наше завдання із  колегами Ігоря зробити все, щоб всі його починання тривали. У рамках ініційованої ним Програми „Збережи життя солдату“ за 1,5 року ми разом вже надали волонтерської допомоги ЗСУ та добровольчим батальйонам на суму понад 70 млн. гривень. І програма триватиме до звільнення окупованих територій», — заявляє народний депутат Ярослав Москаленко.

Степан Івахів, багаторічний бізнес-партнер та  друг Ігоря Єремеєва підкреслює: «У Ігоря було багато благодійних проектів, вони полягали не тільки в допомозі армії. Багато проектів на Волині, у його 23-му виборчому окрузі. Це і допомога хворим дітям, і програма енергозбереження для соцоб'єктів, і інфраструктурні проекти. Багато сил він докладав до звільнення наших полонених солдат. Допомагав на лікування пораненим бійцям, родинам загиблих. В зоні АТО — також були соціальні проекти. Коли був останній раз у Луганській області — привіз допомогу інтернату для дітей інвалідів.  Люди вірили Ігорю, знали, якщо він пообіцяв — значить зробить. Тож  навіть після його загибелі  його проекти всі будуть продовжені. Це вже наша справа честі в пам'ять про нього».

Сергій Савчук

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>