КВІТИ — НА МОГИЛУ ПОБРАТИМА

Нещодавно представники районної організації Української спілки ветеранів Афганістану  відвідали в Поступелі сім’ю вдови Анатолія Павловича Дячка, який був першим голово Спілки.

Анатолій Павлович, як розповіла його дружина Віра Дем’янівна, до проходження служби в Афганістані працював у місцевому колгоспі ім. XXII з’їзду лікарем-ветеринаром. Після кількох відстрочок все ж був призваний до лав Радянської армії.  З 1985 до 1987 року проходив службу в Афганістані у складі повітряно-десантних військ. У той час за подвиги в афганській війні Анатолія Дячка було представлено до нагороди — ордена Червоної Зірки. Однак  він її  не отримав -  після розпаду Союзу нагорода «загубилася».

Після пекельних днів, проведених в горах Афганістану, Анатолій, який родом із Рівненщини,  знайшов свою долю — дружину Віру на Волині,  у селі Поступель. Згодом у сім’ї Дячків народилося два синочки.

Сьогодні у будинку, який вони отримали  як молоді спеціалісти, живуть Віра Дем’янівна з сином та невісткою й маленьким внуком. А ще троє внуків щодня прибігають до бабусі з двору, який поруч, де живе ще один син із сім’єю.

Не залишає сім’ю в скрутну хвилину й ветеран афганської війни, сусід родини — Володимир Пилипович Пархом.

Життя Анатолія Павловича трагічно обірвалося 26 липня 2007 року в місті Києві, де він на той час працював.

Воїни-афганці Петро Королік та Анатолій Пікун вшанували світлу пам'ять побратима покладанням квітів на  його могилу.

На правлінні спілки афганців  було вирішено надати допомогу — дрова для опалення будинку — вдові Анатолія Дячка. У вирішенні цього питання допомогла керуюча ТзОВ «Спільний ліс» Ольга Баркова, яка вкотре підтримала афганців, а також Іван Терещук, житель села Гірники, який надав автомобіль для перевезення дров у село Поступель.

Приємно, що є люди, які завжди готові прийти на допомогу у нелегкий час для інших людей.

Сергій Філіпчук,

голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>