ІНІЦІАТИВНІ ГРОМАДИ ПОКРАЩИЛИ МАТЕРІАЛЬНУ БАЗУ У ШКОЛАХ СІЛ ПІСКИ ТА МЕЛЬНИКИ-РІЧИЦЬКІ

ініціативні громади27 квітня підбили підсумки реалізації двох проектів «Ініціативні громади» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у НВК  с. Мельники-Річицькі та ЗОШ с. Піски-Річицькі.

Як і в інших навчальних закладах, ініціативні групи батьків взялися за розробку і реалізацію проектів із покращення матеріально-технічної бази шкіл. Разом з представниками Фонду в Ратнівському районі розробили проекти, за якими на умовах співфінансування придбали для шкіл необхідне приладдя.

Так, у НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дитячий садок» с. Мельники-Річицькі, де навчається 150 дітей, закупили вісім письмових дощок, які незабаром повісять на стінах класних кімнат замість старих, пошкрябаних і зношених, придбаних ще за часів відкриття школи. Сім із них розмістять у навчальних класах, восьму – у дитячому садку. Директор НВК Лідія Пікун на зустрічі з керівником Північної філії Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Арсеном Базяруком та з керівником представництва Фонду в  районі Ларисою Михалевич зазначила, що батьки вихованців НВК охоче відгукнулися на пропозицію долучитися до заміни дощок, без проблем взяли участь у зборі коштів. А члени батьківського комітету навчально-виховного комплексу високо оцінили співпрацю, завдяки якій отримали шанс покращити процес навчання і дітям, і вчителям.

— Раніше ми й не знали про існування Фонду та умови участі у його роботі, але сьогодні дуже задоволені спільною працею і будемо й надалі  співпрацювати, — поділилася член  шкільного батьківського комітету Людмила Андріюк.

Для загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Піски-Річицькі батьки 78 учнів спільно з Фондом та адміністрацією школи розробили проект, за яким презентували футбольні ворота та м’ячі. І хоч погода того дня не дозволила дітям вийти на стадіон і забити перший гол у новенькі ворота, але і вихованці закладу, і їхні батьки, і вчителі на чолі з директором Марією Костючик радо зустрічали та щиро дякували представникам Фонду Ігоря Палиці за можливість покращити матеріально-технічну базу школи із залученням  в роботу батьків.

Арсен Базярук підсумував реалізацію цих двох проектів і наголосив на тому, щоб ініціативні батьки разом із вчителями напрацьовували різні пропозиції щодо покращення умов навчання дітей і знову зверталися до представників Фонду в районі, адже хто стукає, тому і відчиняють.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>