Дружба афганців — не просто дружба. Це щось інше — надійне, на все життя…

Дружба афганцівДо Нового року представники Ратнівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану завезли дрова батькам загиблого побратима в Афганістані — Штика Петра Михайловича.

Петро Штик народився 19 липня 1966 року в селі Самари. Після закінчення восьми класів навчався у Нововолинському МПТУ. Працював на шахті у місті Червонограді Львівської області. Призваний в армію 18 квітня 1986 року. Не оминув його й страшний Афганістан. Молодший сержант, командир відділення пп. 89983. Помер від ран 1 липня 1987 року. Нагороджений орденом Червоної Зірки (посмертно) та медаллю «За бойові заслуги». Похований у рідному селі.

З ініціативи правління районної організації було вирішено не лише привезти, а й порубати дрова, адже батьки Петра у силу свого віку самі цього зробити не в змозі. До справи честі долучилися голова районної організації УСВА — Сергій Філіпчук, члени правління — Валерій Назарук, Микола Гуль, Микола Никитюк.

Олександра Володимирівна та Михайло Олександрович Штики від щирого серця дякували нам за зроблену роботу, за те, що ми пам'ятаємо не лише про тих, хто загинув у пеклі афганської війни, а й про тих, хто їх не дочекався додому.

Важко дивитися у заплакані очі батьків Петра Штика, а ще важче стримувати сльози, коли вони нас, 50-річних чоловіків, називають своїми синами.

Сергій Філіпчук,

голова районної організації УСВА

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>