АФГАНЦІ – З ТУРБОТОЮ ПРО БЛИЖНЬОГО

афганціУ нелегкий час для нашої країни важливо згуртовуватись та допомагати один одному.  Небайдужими до своїх побратимів та синів України, які стали на захист рідної землі, є воїни-афганці, представники районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.

Уже другий рік поспіль ветерани Афганістану з Ратнівщини збирають овочі  для Волинського обласного госпіталю ветеранів війни. Варто відмітити, що на пропозицію допомогти відгукнулося  чимало небайдужих людей різного віку, та соціального статусу. Здавалося, згуртувався весь район  — від Щедрогора до Тура. Це те, що називається людяністю, співчуттям і безмежним добром. Й допоки такі якості нам притаманні, ми непереможні.

Спільними зусиллями та Божою поміччю було зібрано дві тонни овочів — картоплі, буряків, капусти, моркви. Й 25 жовтня ми  з побратимами Миколою Нікітюком та Олександром Біруком відвезли благодійну допомогу до військового госпіталю.

Головний лікар лікувального закладу Тетяна Масікова висловила щиру вдячність і вручила подяку всім, хто долучився до благодійної акції. Від імені Спілки щира подяка воїнам-інтернаціона-лістам: Миколі Савлуку, Валерію Назаруку, Петру Короліку, Миколі Філімонову, Павлу Матвіюку (Ратне), Івану Білітюку (Заболоття), Віталію Борисюку (Тур), Миколі Головчику, Василю Корецькому (Заліси), Івану Морозу (Жиричі), Миколі Нікітюку (Прохід), Леоніду Денисюку (Гірники), Олегу Неоднічику, Анатолію Кацевичу,  Борису Колядюку, Володимиру Семенюку (Щедрогір), Анатолію  Пікуну (Піски-Річицькі), жителям Заболоття, сіл Заброди, Жиричі, Прохід, Річиця, Піски-Річицькі, Замшани, Гірники, Тур, Заліси, Ратне.

Пам'ятаймо, що кожна людина повинна робити якомога більше добра щоденно, бо це так приємно бачити вдячність в очах ото-чуючих.

Сергій Філіпчук,

голова районної організації УСВА

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>