ВОЛОДИМИР БОНДАР: СИТУАЦІЮ З ДОРОГАМИ БУДЕМО ВИПРАВЛЯТИ

БондарДепутат Волинської обласної ради, заступник голови Держлісагентства, Володимир Бондар вніс 23-го листопада на розгляд сесійного засідання найвищого представницького органу краю депутатський запит, адресований голові облдержадміністрації Володимиру Гунчику та Службі автомобільних доріг. Запит стосувався термінового поточного ремонту доріг Тур – Заболоття та КПП «Гута» – Заболоття – Здомишель. Володимир Бондар наголосив у документі, що вказані автошляхи належать до категорії «державних доріг місцевого значення» і перебувають на балансі Служби автомобільних доріг, відтак місцева громада не має можливості виконувати їх ремонти.

Керуючись зверненням Заболоттівської селищної ради, інформацією Ратнівської райдержадміністрації та власним аналізом ситуації, депутат характеризує стан вказаних доріг, як «жахливий» і такий, що унеможливлює повноцінне транспортне сполучення між населеними пунктами і сполучення з районним центром.

Володимир Бондар просить голову ОДА та керівництво Служби автомобільних доріг в області вжити термінові заходи щодо забезпечення поточного ремонту доріг, адже наближається зимовий період і ціла громада ризикує залишитись відрізаною від комунікацій.

Коментуючи прес-службі та представникам ЗМІ ситуацію, пов'язаною із запитом, Володимир Налькович відзначив, що над питанням доріг в окрузі він працює вже тривалий час. «На жаль, дороги, про які йде мова, — говорить депутат, — мають катастро-фічний стан, не ремонтувалися роками. Зрозуміло, що тут потрібен не поточний, а капітальний ремонт, але вишукати необхідні суми бюджетних коштів для таких робіт поки не видається можливим. Приємно, що розуміння проблеми є на всіх рівнях, ініціативу проявляють і Заболоттівська селищна рада, і керівництво райдержадміністрації, готовність сприяти у вирішенні питання висловлює Володимир Петрович Гунчик. Великі надії покладаємо на наступний рік, коли буде створено відповідний Дорожний фонд, чіткіше врегульовано статус різних доріг і відповідальність за їх утримання. Розумію обурення і занепокоєння моїх виборців, але хотів би запевнити, що ситуацію з дорогами в районі ми будемо системно виправляти, адже це один з ключових пріоритетів у моїй депутатській роботі.»

Прес-служба В. БОНДАРЯ

Один відгук на «ВОЛОДИМИР БОНДАР: СИТУАЦІЮ З ДОРОГАМИ БУДЕМО ВИПРАВЛЯТИ»

  1. Oleg S. коментує:

    Що заважало відремонтувати дороги в цьому році? Напевно відсутність виборів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>