Відбулася перша сесія  Велимченської об’єднаної територіальної громади

Нагадаємо, що 29 жовтня відбулись перші вибори депутатів та сільського голови Велимченської об'єднаної територіальної громади, за результатами яких перемогу здобула Анастасія Павлович, яка  до цього часу очолювала Велимченську сільську раду -  за неї проголосувало 58, 32 відсотки виборців. Також було обрано 14 депутатів, з них 5 – самовисуванці, 4 – від політичної партії «УКРОП», 3 – від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», 2 – від блоку Петра Порошенко «Солідарність».

До Велимченської об’єднаної територіальної громади входять села Велимче, Дошне, Датинь та Запілля.

На першому засіданні 21-ї сесії сьомого скликання Велимченської сільської ради насамперед голова сільської виборчої комісії Марія Бурко оголосила результати виборів. Представила новообраних депутатів сільської ради по кожному виборчому округу та вручила посвідчення депутата.

Новообраний сільський голова Анастасія Павлович склала присягу та запевнила, що буде і надалі працювати на благо громади.

Депутати прийняли ряд рішень, що стосуються обрання лічильної комісії, реорганізації Датинської сільської ради, затвердили положення про старосту, поклали обов’язки старости села Датинь на Івана Кобука, який здійснював повноваження Датинського сільського голови до об’єднання – він здійснюватиме свої повноваження і на території села Запілля,  на нього поклали обов’язки і з вчинення нотаріальних дій та реєстрації актів цивільного стану у цих селах, затвердили  штатний розпис  сільської ради. Щодо обрання секретаря  — питання залишилося відкритим.

А вже на другому засіданні сесії депутати обрали секретарем сільської ради Галину Видрич, яка  до цього часу була секретарем впродовж одинадцяти років, затвердили склад та положення постійних комісій, виконавчий комітет. Окрім того, прийняли рішення надіслати пропозиції про добровільне приєднання територіальних громад округи у Замшанівську сільську раду, Видричівську сільську раду Камінь-Каширського району  та Соколищенську сільську раду Старовижівського району. Розглянуті й інші питання, серед яких про почесних жителів  ради.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>