Знайомство з роботою СВК «Прип’ять»

поле2 серпня радник голови облдержадміністрації Андрій Харлампович, заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Віталій Хвесик та  заступник начальника, начальник відділу розвитку та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павло Ковч побували в сільськогосподарському виробничому кооперативі «Прип’ять», виробничі потужності якого знаходяться в Річицькій сільській раді.

Посадовці поспілкувалися з керівником підприємства Романом Самарчуком, ознайомилися з ходом проведення жнив та літньо-табірним утриманням великої рогатої худоби. У ході розмови стало відомо, що в СВК обмолочено 34 га озимих, а на току і в зерносховищах вже знаходиться 100 тонн зерна. У цьому господарстві поки найвища урожайність в районі, яка становить 31 центнер з гектара. Заготовлено 240 тонн сіна з багаторічних трав. На утриманні перебуває 564 голови ВРХ, з них 200 корів. Надої молока щоденно складають 1800 кг (продають 1600 кг), а прибуток від його реа-лізації за місяць становить близько 300 тис. грн.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>