Служба зайнятості привітала приватних підприємців Ратнівщини

цент зайн центр зайнВ Україні День підприємця прийнято відзначати в першу неділю вересня. Не відступили від традиції і в районному центрі зайнятості та напередодні свят, 3 вересня, відзначили кращих представників приватного бізнесу.

Директор центру зайнятості Іван Миронюк зазначив, що завдяки Дню підприємця маємо нагоду ще раз показати важливу роль цього сектора економіки в розвитку нового економічного устрою і в формуванні громадянського сус-пільства, демократії в нашій країні. Підприємницька діяль-ність є шанованою, але водночас і складною, оскільки сьогодення диктує свої умови політичної та економічної нестабільності. Сьогодні йти шляхом підприємництва вирішують сильні, ініціативні та енергійні люди, котрі здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу.

Служба зайнятості не стоїть осторонь приватного бізнесу і має змогу допомагати безро-бітним громадянам, що виявили бажання зайнятись власним бізнесом.

Так завдяки службі зайнятості свій шлях у бізнесі за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного со-ціального страхування на випадок безробіття у минулому році розпочали 16 безробітних, а за 8 місяців поточного — 17 безробітних.

Подяками відзначили приватних підприємців, які най-більш плідно співпрацювали з центром зайнятості, а саме: Надію Трачук, Любов Мицюк, Тетяну Савчук, Ольгу Бохонюк та Андрія Прача. Присутні обмінялись думками щодо орга-нізації свого бізнесу та порушили проблему легалізації. Директор центру зайнятості ще раз подякував підприємцям за співпрацю та побажав фінансової стабільності та реалізації всіх добрих задумів і починань, а гасло: «Якщо ви хочете досягти успіху, ваше серце повинно бути у вашому бізнесі, а ваш бізнес повинен бути у вашому серці», щоб і надалі су-проводжувало  протягом усієї діяльності.

Людмила Мажула,

заступник начальника відділу взаємодії                         з роботодавцями 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>