ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ВІДЗНАЧИЛИ ГАЗОВИКИ РАЙОНУ

професійне свято відзначили професійне свято відзначили1Минулої неділі, 10 вересня, працівники Ратнівського відділення з експлуатації газового господарства відзначили професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Урочистості з нагоди свята відбулися напередодні, у п’ятницю. На них і підбили підсумки роботи, приймали вітання від гостей – начальника відділу комерційного балансування ПАТ «Волиньгаз» Олега Вінцюка, голови районної ради Михайла Макарука, першого заступника голови райдержадміністрації Євгена Савлука, заступника Ратнівського селищного голови Надії Романюк.

Про те, як минув рік від минулого професійного свята, розповів начальник відділення Анатолій Тарасюк. Він повідомив, що на утриманні та в експлуатації ратнівських газовиків перебуває понад 1300 км газопроводу, понад 37 ГРП, майже 170 газорегуляторних пунктів, понад 500 засувок, 54 станції захисту газопроводів, понад 20 одиниць рухомого складу. У колективі працює більше 160 осіб (серед них майже півсотні – жінки), з них 10 працює у Кортеліській дільниці, 37 чоловік – у Старовижівській. Анатолій Іванович щиро подякував колективу за плідну, якісну і вчасну працю з газопостачання користувачів району та зичив міцного здоров’я, благополуччя у родинах і Божого благословення.

Олег Вінцюк зачитав вітання від голови правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослава Короті та наказ про нагородження працівників Ратнівського відділення Миколи Тарасюка, техніка з експлуатації устаткування газових об’єктів 2 категорії групи ГРП/ШРП, та Андрія Шавука, слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування 3 розряду групи ВБСГ служби експлуатації систем газопостачання (Старовижівська дільниця). Олег Анатолійович також долучився до щирих вітань і висловив подяку ратнівським газовикам за щоденну кропітку працю.

З нагоди професійного свята Анатолій Тарасюк нагородив грамотами з виплатою грошової винагороди слюсарів з експлуатації та ремонту підземних газопроводів четвертого розряду Василя Ващука, Олександра Прача, Петра Мартинюка, Івана Козловського, Валентина Хоцевича, слюсарів з експлуатації та ремонту підземних газопроводів третього розряду Віктора Тищука, Людмилу Себестянович, Леоніда Ленартовича, Миколу Тарасюка (Кортеліська дільниця), електрозварника 6-го розряду Максима Михалевича, машиніста екскаватора 4-го розряду Михайла Коба, водіїв автотранспортних засобів Володимира Власюка та Олександра Філюту, монтера із захисту підземних трубопроводів від корозії четвертого розряду Романа Михалевича, бухгалтера Наталію Присяжнюк, інженера з комп’ютерних систем Романа Свиридюка, контролера газового господарства Руслану Боговід, слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування третього розряду Віталія Гурського, оператора з уведення даних в ЕОМ Максима Ятчука.

Михайло Макарук привітав газовиків із професійним святом від усього депутатського корпусу районної ради і відзначив подякою голови районної ради та подарунками Тетяну Семенюк й Івана Корпача.

Євген Савлук від імені голови райдержадміністрації Андрія Харламповича висловив слова подяки і вітань працівникам газового господарства. Він нагородив грамотами райдержадміністрації та подарунками Наталію Штик, диспетчера служби АДС, та Миколу Ващука, слюсаря з експлуатації підземних газопроводів.

Надія Романюк висловила своє захоплення роботою працівників газової галузі нашого району, бажала їм усіляких гараздів і вручила подарунки Ірині Бегаль, Анатолію Боговіду та Валерію Глущенку.

На продовження свята у понеділок на урочистостях у Луцьку почесні нагороди вручили ще трьом працівникам Ратнівського відділення: подяку Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Віктору Хабовцю, почесну грамоту Волинської обласної ради Олексію Антонюку та почесну грамоту обласної державної адміністрації Олександру Матвіюку.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>