ПИТАННЯ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАД З ЦЕНТРОМ У РАТНОМУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВІДКРИТИМ

На 16-й сесії сьомого скликання Ратнівської селищної ради депутати насамперед розглянули питання про схвалення проекту рішення «Про добровільне об'єднання територіальних громад». Нагадаємо, що за проектом на об'єднання у Ратнівську територіальну громаду подали заяви Здомишельська, Прохідська, Жиричівська, Гірниківська, Млинівська, Кортеліська, Височненська сільські ради. Це питання розглядалося і на попередніх сесіях. На цій сесії, як і на попередніх, після жвавого обговорення рішення про об'єднання не було прийняте, оскільки за нього не проголосувала більшість від загального складу ради. До його розгляду депутати знову повернуться.

На сесії були внесенні зміни до бюджету селищної ради на 2017 рік, передане окреме майно на баланс управління житлово-комунального господарства, затверджено два проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які включені до переліку для підготовки лотів до проведення земельних торгів; затверджено 69 проектів землеустрою громадянам, яким у минулому році були надані земельні ділянки під забудову житлових індивідуальних будинків, розглянуто більше півсотні заяв громадян з інших земельних питань. Окрім того, депутати надали дозвіл членам Єврейсько-Українського культурно-релігійного центру «Яхат» на проведення благоустрою території на місці масового розстрілу єврейського населення в Ратному по вул. Крайній з метою встановлення в подальшому інформаційно-пам'ятного знаку для вшанування пам'яті загиблих, надано згоду на передачу нерухомого майна військового містечка «Ратне» ( старе приміщення біля центральної ра-йонної лікарні) Луцького прикордонного загону із державної у комунальну власність Ратнівської селищної ради, надано нецільову благодійну допомогу 28 громадянам, розглянуті й інші питання.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>