Про результати діяльності спостережної комісії за ІІ півріччя 2017 року

Відповідно до пункту 14 статті 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення «Про спостережні комісії», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429, розпорядження Ратнівської райдержадміністрації від 30 червня 2017 року №176 утворено спостережну комісію при районній державній адміністрації.

Спостережною комісією проводяться щомісячно засідання, ведеться реєстрація вхідної та вихідної документації, надається допомога у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання. Обов'язковим є ознайомлення з побутовими умовами проживання осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

За 6 місяців діяльності було проведено 6 засідань спостережної комісії при райдержадміністрації. Протягом цього періоду поставлено на облік трьох осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання, знято з обліку чотири особи умовно-достроково звільнених від відбування покарання в зв'язку із закінченням невідбутої частини покарання, дві особи знято з обліку у зв'язку із набуттям нового строку покарання, розглянуто подання щодо умовно-дострокового звільнення від подальшого відбування ви-правних робіт.

За цей період було заслухано на засіданнях членів спостережної комісії, що здійснювали громадський контроль за особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, про їх роботу та поведінку в побуті. Зокрема, складено 1 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання умовно-достроково звільненого від відбування покарання, проведено відповідні бе-сіди із достроково звільненими з метою запобігання подальших порушень протягом невідбутої частини покарання.

Комісією постійно здійснюється громадський контроль за умовно-достроково звільненими та проводиться виховна робота протягом невідбутої частини покарання з метою закріплення результатів виправлення та ресоціалізації.

Наталія Шмельова,

секретар спостережної комісії, провідний спеціаліст, експерт з умов праці управління соціального захисту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>