Підприємці-спрощенці Ратнівської ОДПІ цьогоріч перерахували  до бюджетів  місцевих громад  майже 6, 7 мільйона гривень єдиного податку

Представники бізнесу, які перебувають на обліку в Ратнівській ОДПІ і які обрали спрощену систему оподаткування, за 7 місяців 2015 року до місцевих бюджетів сплатили майже 6,7 мільйона гривень єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного податку становлять 136 відсотків, або на 826,4 тис. грн. більше, ніж у минулому році – повідомляє Ратнівська ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

За словами начальника Ратнівської ОДПІ Івана Данилюка, сплату єдиного податку цьогоріч  відчутно збільшила підприємницька спільнота Камінь-Каширського, Ратнівського, Старовижівського та Любешівського районів, зокрема, фізичні особи-підприємці. Відтак, за згадуваний період часу надходження єдиного податку від цієї категорії  платників становили майже 5,8 мільйона гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вони становлять 137 відсотків, або на 776,2 тис. грн. більше, ніж у минулому році.

«Працівники нашої інспекції налагодили ефективний комунікаційний зв'язок із представниками місцевого підприємництва, своєчасно надаємо консультації та роз'яснення усім суб'єктам господарювання, які працюють легально, адже вони не лише започаткували власну справу, але й розвивають її, створюючи робочі місця для жителів нашого регіону», — зазначив посадовець.

Важливо, що з 1 січня 2015 року всі платники єдиного податку третьої-шостої груп, які перебували на обліку в органах ДФС до 1 січня 2015 року, вважаються платниками податку третьої групи. А четверта група спрощенців — це суб'єкти підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачувати фіксований сільськогосподарський податок.

За матеріалами Ратнівської ОДПІ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>