ОСТАННЯ СЕСІЯ РОКУ

Розпочав її всього лише 21 депутат із 34-х, але закінчували вже 23, тому що сесія визнала повноваження двох нових замість вибулих. Нагадаємо, що депутат районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», директор Велимченської школи Тетяна Павлович «проміняла» свій мандат на мандат депутата Велимченської об’єднаної територіальної громади, куди вона була обрана на виборах 29 жовтня (а закон забороняє бути одночасно депутатом декількох рад). А її колега по фракції і по роботі – директор Турської школи Василь Головій – просто написав заяву про складання повноважень районного депутата, бо тепер усі проблеми його закладу вирішує сесія Заболоттівської ОТГ.

Замість них районна виборча комісія зареєструвала наступних за черговістю кандидатів у партійному списку. Ними виявилися теж освітяни – директор НВК с. Замшани Михайло Денисюк та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк. Перший працюватиме в постійній комісії з питань освіти, а другий – у бюджетній. Голова виборчої комісії Леся Грицевич вручила обом новоспеченим депутатам посвідчення, а голови ради й адміністрації Михайло Макарук та Андрій Харлампович привітали обох.

У порядку денному сесії було аж 39 питань, у тому числі й два бюджетних, проте сесія пройшла оперативно, за дві з лишком години, оскільки більшість питань були попереднього обговорені й погоджені на постійних комісіях і в залі відбувалося лише голосування.

Найпершим прозвітував про свою роботу за звітний період голова районної ради Михайло Макарук. Потому із звітами про роботу закладів та ефективність використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району виступили головний лікар центральної районної лікарні Михайло Бегаль та головний лікар комунального закладу «Ратнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Терещук. Їхні звіти депутати взяли до відома.

Сесія затвердила без обговорення Програму економічного і соціального розвитку району на 2018 рік та районний бюджет на 2018 рік, декілька цільових програм, нові редакції статутів деяких комунальних закладів, прийняла рішення про передачу майна районної комунальної власності на баланс об’єднаних територіальних громад.

29-м у порядку денному сесії стояло питання про звіт тимчасової контрольної комісії районної ради з питань ефективності використання коштів районного бюджету. У проекті рішення передбачалося припинити повноваження комісії. Але оскільки голова комісії Володимир Ярмошук не прибув на сесію, питання зняли з розгляду.

Розглянула сесія й кадрові питання. Галину Савлук було звільнено з посади завідувача Об’єднаного трудового архіву сільських, селищних рад Ратнівського району, а призначено на цю посаду на контрактній основі терміном на три роки Миколу Макарука, голову бюджетної комісії районної ради.

Відбудуться зміни і в апараті районної ради. Із 5 березня 2018 року там скорочуються три посади – заступника голови ради, головного спеціаліста з інформаційного та комп’ютерного забезпечення і завгоспа.

Із почуттям виконаного обов’язку – бо головний документ – бюджет на 2018 рік – був прийнятий – депутати роз’їхалися по домівках.

Дмитро МОРОЗ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>