З ТУРБОТОЮ ПРО ІНВАЛІДІВ

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю.

Камінь-Каширське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду  соціального страхування України у Волинській області, яке обіймає і Ратнівський район, забезпечує соціальний захист 178 інвалідам, з них 9 інвалідам першої групи, 22 — другої і 85 — третьої групи. Від загальної чисельності потерпілих, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні Фонду, чисельність інвалідів становить  60 відсотків.

Надії травмованих працівників на відновлення здоров’я, повернення до повноцінного життя пов’язані з Фондом. Саме Фонд у цей нелегкий час здійснює соціальний захист потерпілих та членів їхніх родин.

За рахунок коштів Фонду відбувається лікування потерпілого на виробництві та його реабілітація, оплата по лікарняних листках. Якщо у потерпілого на виробництві медико-соціальною експертною комісією встановлена стійка втрата працездатності, Фонд призначає відповідні страхові виплати, а саме: одноразову допомогу у розмірі середньої заробітної плати за кожний відсоток втрати працездатності, щомісячні страхові виплати, а також усі види додаткової допомоги, що визначені комісією, – лікування, санаторно-курортне лікування, протезування, забезпечення інвалідів колясками, слуховими апаратами, автомобілями і інше.

Всі інваліди, які потребували забезпечення автомобілями, їх отримали. Всього отримано 16 автомобілів «Славута».

Першочергове наше завдання полягає в тому, аби щоденно, протягом всього року, а не лише в день інвалідів, пам’ятати про цих людей, їх біди і проблеми. Слід зробити все можливе, аби вони були оточені увагою, піклуванням,  милосердям, толерант-ністю кожного з нас,  і щоб завжди могли розраховувати на нашу загальну допомогу.

Фонд соціального страхування  України завжди готовий прийти на допомогу інвалідам, гарантувати їхній соціальний захист і є їхнім надійним і вірним помічником у важку хвилину.

Надія Данилюк,

завідувач сектору виробничого травматизму та медичної реабілітації Камінь-Каширського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>