РАТНІВСЬКІ ВОДОГОСПОДАРНИКИ – НАЙКРАЩІ В ОБЛАСТІ

DIGITAL CAMERA

DIGITAL CAMERA

За підсумками роботи у минулому році Ратнівське міжрайонне управління водного господарства, яке очолює Михайло Тимощук, визнано кращим в системі Волинського управління водних ресурсів.

І це не все. Колектив управління зайняв перше місце в огляді-конкурсі по відновленню та впорядкуванню природних водних джерел під девізом «До чистих джерел Волині». Колектив Заболоттівської насосної станції — переможець конкурсу на звання кращої насосної станції. А кращим серед інженерно-технічних працівників у системі облводресурсів за минулий рік визнано Валентина Оніщука -  інженера-гідротехніка Ратнівського міжрайонного управління водного господарства.

Водогосподарників району нагороджено Почесними грамотами обласного управління водних ресурсів, профкому об'єднаної профорганізації облводресурсів і Товариства меліораторів та водогосподарників Волинської області, грошовою винагородою.

Таку хорошу інформацію було озвучено минулого вівторка, у Всесвітній день водних ресурсів, на конференції трудового колективу Ратнівського міжрайонного управління водного господарства, яку провів голова профспілкового комітету Ігор Ясинський. На конференції підсумовано не лише виконання  колективного договору у минулому році, а й всебічно обговорено стан справ в діяльності управління як у виробничій сфері, так і у вирішенні соціальних питань.

У роботі конференції взяв участь і виступив голова районної ради Михайло Макарук.

Про підсумки роботи за минулий рік, про завдання на нинішній проінформував начальник управління Михайло Тимощук.

Ось дещо з його інформації.

У минулому році водогосподарники провели ряд експлуатаційних заходів по покращенню роботи меліоративних систем: земляних робіт виконали майже на 140 відсотків, очистку і ремонт осушувальної мережі – на 138 відсотків, відремонтували і підготували до роботи п'ять насосно-силових агрегатів, у повному об'ємі провели очистку каналів від рослинності, в тому числі і механізованим способом. Варто підкреслити, що на ремонтні роботи державної меліоративної мережі були залучені кошти, зароблені самим управлінням, в сумі  майже 105 тисяч гривень.

Водогосподарники виготовили і установили 1550 штук кілометрових і пікетажних стовпчиків, відремонтували 87 спостережних свердловин, 130 гідротехнічних споруд, вирубали і зрізали чагарник майже на 116 гектарах, привели в належний технічний та естетичний вигляд виробничі бази, насосні станції, окультурювали прилеглі території. Окрім того під час місячника по благоустрою посадили майже тисячу дерев, очистили 90 кілометрів берегів каналів від сміття, ліквідували 6 стихійних сміттєзвалищ, розчистили і впорядкували 8 водних джерел.

Працівники управління проводять комплекс заходів по регулюванню рівнів грунтових вод, спостерігають за рівнями води в річках, озерах на гідропостах. Проводять певну роботу із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та руйнування елементів осушувальної мережі, іншу.

Щодо платних послуг, які надає управління юридичним та фізичним особам, то їх надано майже на 1 мільйон 76 тисяч гривень (202  відсотки до плану), із яких на внутрігосподарській мережі — 611 тисяч, в цьому числі за рахунок коштів Євросоюзу — 520,8 тисячі, на які очистили від наносів 7, 3 кілометра внутрішньогосподарських каналів у Заболотті (до речі, аналогічна робота буде тривати і нинішнього року).

На експлуатацію водогосподарського комплексу використали 5 млн.1,9 тис. грн., з яких за рахунок бюджетного фінансування 94 відсотки, інші — за рахунок власних надходжень — майже 300 тис. грн.

В управлінні 166 працівників, в еквіваленті повної зайнятості — 151. Один працівник управління, Анатолій Приймачук, виконує військовий та синівський обов'язок в зоні АТО, два інших — Микола Оніщук та Сергій Залуський — призвані в Збройні Сили України.

На конференції відзначалося, що заборгованості по заробітній платі в управлінні не існує. Та турбує працівників низька середньомісячна заробітна плата — в еквіваленті повної зайнятості на одного працівника становить 1950 гривень, це трохи більше, ніж на 5 відсотків в порівнянні з попереднім роком. Зрозуміло — це мізер, і саме на тому, що заробітну плату потрібно підвищувати, й наголошували промовці на зібранні. А ще говорили про інші проблеми, які турбують їх, не обминули і питань з охорони праці, протипожежної безпеки, дисципліни, інших.

Михайло Тимощук окреслив плани розвитку водогосподарського комплексу на нинішній  рік. Усі доведені завдання повинні виконати, сказав начальник управління, адже колектив хороший і він подякував усім за працю, назвавши кращих із кращих працівників: інженера-гідротехніка Валентина Оніщука, начальника Старовижівської експлуатаційної дільниці Олену Гаврилюк, машиністів бульдозера – Василя Данилюка та екскаватора – Володимира Грицевича, оглядача ГТО Адама Супрунюка, завдяки яким і багатьом іншим  домоглися певних успіхів у минулому році.

В обговоренні доповіді взяли участь начальники Прип'ятської та Старовижівської експлуатаційних дільниць Василь Дейнека та Олена Гаврилюк.

Щодо колективного договору, то і Михайло  Тимощук, і Ігор Ясинський, який виступив з інформацією, і інші промовці відзначали, що більшість пунктів колдоговору виконані як з боку адміністрації, так і з боку колективу управління — у міру можливості.

На закінчення конференції Михайло Тимощук проінформував про рейтингову оцінку управління в області серед споріднених управлінь, передав колективу від обласного управління водних ресурсів почесні грамоти та грошові винагороди, побажав усім плідної праці, здоров'я і миру в Україні.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>