ЮНІ РАТНІВЧАНИ ПЕРЕМОГЛИ КОВЕЛЬЧАН

ТОВАРИСЬКАУ спортзалі дитячо-юнацької спортивної школи відбулася командна зустріч з футзалу між командами Ратнівської ДЮСШ та навчально-тренувального центру «Тайм»  м. Ковель.

Було зіграно 5 матчів у таких вікових групах: 2008—2009 р. н.: ДЮСШ – «Тайм» — 7:3, 2007 р. н. : ДЮСШ  — «Тайм» — 6:10, 2002 р. н: ДЮСШ – «Тайм» — 5:7 (тренер Ю. Копишинський), 2005—2006 р. .н.: ДЮСШ – «Тайм» — 10:6, 2004 р. н.:  ДЮСШ – «Тайм» — 10:6 (тренер В. Остапук).

Кожна гра проходила у 2 тайми по 25 хв. У результаті наша команда перемогла з рахунком 3:2 з різницею м’ячів – 38-32.

У кожній віковій групі визначали кращого гравця, отож  кращими гравцями у ратнівській команді визнано Олександра Гуля, Родіона Бурка (Ратнівська школа №2), Марка Аврамука (Броди), Іллю Гурича (Рат-нівська школа №2), Максима Матвійчука  (Ратнівська школа №1-гімназія).

Кращі гравці команд нагороджені грамотами Ратнівської ДЮСШ.