ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

11-13 серпня з нагоди Дня незалежності України на березі озера Озюрко Камінь-Каширського району відбувся обласний фестиваль з пляжного волейболу на кубок Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У ньому взяли участь команди міст і районів області, серед них і дві команди нашого району у складі Владислава Шевчика, Олександра Сарії, Олександра Гудемчука та Богдана Філюка. Олександр Гудемчук та Богдан Філюк (у віковій категорії, де сумарний вік двох учасників становив до 60 років) вибороли третє місце. Владислав Шевчик та Олександр Сарія (сумарний вік після 60 років) стали переможцями, виборовши перше місце.

За зайняте третє місце ратнівська команда нагороджена дипломом і медалями, а за перше – грамотами, кубком і медалями обласного центру «Спорт для всіх».