ВШАНУВАЛИ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ, ВКЛОНИЛИСЯ ЇХНІМ НАСТАВНИКАМ

Вшанували обдарованих 3 Вшанували обдарованих Вшанували обдарованих2 Вшанували обдарованих4 Вшанували обдарованих5 Вшанували обдарованих6 Вшанували обдарованих7 Вшанували обдарованих8 Вшанували8На Ратнівщині є хороша традиція – у фіналі навчального року проводити урочисте пошанування учнівської обдарованості та педагогічної майстерності «Сузір’я талантів» за підсумками навчального року. Таке величне свято відбулося минулого четверга у залі засідань районної ради.

Урочисто вшанували здібних учнів – переможців і призерів ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та ІІ (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, учнів-членів Ратнівської філії Малої академії наук України, переможців та призерів обласних та всеукраїнських конкурсів, турнірів та змагань. Відзначили й наставників, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще, – переможців та лауреатів  районного, учасників обласного конкурсу «Учитель року — 2017».

Вели свято Тетяна Ганжа та Олександр Денисюк – завідуюча райметодкабінетом та головний спеціаліст районного відділу освіти, молоді та спорту.

 У РЕЙТИНГУ РАТНІВСЬКІ ШКОЛЯРІ – У П’ЯТІРЦІ КРАЩИХ

В ОБЛАСТІ 

Валентин Андросюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту, проінформував, що для участі в обласному етапі всеукраїнських учнівських олімпіад було сформовано учнівські команди у складі 52 учасників. У нинішньому навчальному році наші школярі вибороли 28 перемог на ІІІ етапі всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, увійшовши у п'ятірку кращих за рейтингом серед районів області (І місце — 1, ІІ місце — 9, ІІІ місце — 18). Успішно виступили на олімпіадах: з фізики та географії (по 4 переможці з 4 учасників), математики, біології та хімії (по 3 перемоги з 4-х учасників). По дві перемоги завоювали учні з історії та російської мови. З української мови, астрономії, економіки, правознавства, інформатики, трудового навчання — по 1 призовому місцю.

Масовою була участь у районному етапі мовно-літературних конкурсів імені Петра Яцика (206 учнів) та ім. Т. Г. Шевченка (149 учнів). Традиційно призові місця зайняли учні на обласному етапі конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика: І та ІІ місця. На обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка — ІІ, ІІІ, ІІІ місця.

У 6 навчальних закладах району працювало 7 секцій Волинської обласної Малої академії наук. 5 учнів вибороли призові місця на обласному конкурсі-захисті наукових робіт.

В 11 предметних турнірах учні нашого району взяли участь і у 7-и з них — результативно: з математики, географії, біології — ІІ-і місця, з фізики, історії, хімії, філософів та релігієзнавців — ІІІ-і.

П'ятеро учнів брали участь у фінальних етапах всеукраїнських предметних турнірів: з фізики, економіки, математики, біології та хімії.

Вісім учнів брали участь в обласній олімпіаді з математики імені академіка Михайла Кравчука: 3 учні — результативно.

На всеукраїнській олімпіаді знавців Біблії учні НВК с. Прохід та НВК с. Самари-Оріхові зайняли відповідно І та ІІ місця.

Вперше ратнівські школярі взяли участь у чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт», в обласному етапі якого учень НВК с. Гірники зайняв І місце і брав участь у всеукраїнському.

Активні школярі району у творчих та мистецьких конкурсах. Учні зайняли І місце на обласному конкурсі читців, присвяченому 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки, та ІІ місце на обласному конкурсі юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».

Продовжується активна робота із залучення школярів до участі в міжнародних та всеукраїнських конкурсах: «Кенгуру», «Колосок», «Лелека», «Левеня», «Бобер», «Соняшник» тощо.

У цьому навчальному році вихованці ДЮСШ на обласному олімпі мають 4 перших місця: з вільної боротьби, баскетболу, міні-футболу та волейболу, а на спортивних іграх школярів (футбол) зайняли ІІ місце.

Валентин Андросюк підкреслив, що досягнуті результати є свідченням високого рівня підготовки учасників олімпіад, турнірів, змагань, конкурсів, наполегливої праці педагогів, керівників навчальних закладів, методичної служби району.

Присутніх щиро привітали голова райдержадміністрації Андрій Харлампович та голова районної ради Михайло Макарук, які й вручили грамоти та стипендії кращим із кращих.

ОСЬ ВОНИ, СТИПЕНДІАТИ ГОЛІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТА РАЙОННОЇ РАДИ:

Дмитро Федорук, учень 11 класу НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім. В. Газіна» селища Ратне. Дмитро щорічний переможець обласних олімпіад, турнірів та конкурсу-захисту наукових робіт ВО МАН. У цьому році також виборов три ІІ-х місця в області з математики.

Аліна Сукач, учениця 11 класу загальноосвітньої школи № 2 селища Ратне, не-одноразовий переможець обласної олімпіади з фізики. У цьому році також зайняла ІІ місце в області. Аліна успішно виступила і на обласному турнірі юних фізиків та в складі збірної команди області «Хрестоносці» другий рік поспіль виборює ІІ місце на всеукраїнському турнірі, який у нинішньому році відбувся у м. Одесі.

Станіслав Бірук, учень 11 класу НВК       с. Замшани, який впродовж трьох років підряд виборював ІІ місця на олімпіаді з хімії. У цьому році – 3-є місце на олімпіаді, ІІ місце на обласному турнірі юних біологів та ІІІ місце на турнірі юних хіміків. І, як один із кращих гравців області — виступав у складі збірної команди на всеукраїнському турнірі у м. Миколаїв, де виборов ІІІ місце. Можна сказати, що Станіслав — кращий «хімік» району.

Тамара Михайлевська, учениця 11 класу Ратнівської школи-гімназії № 1. Тамара всебічно розвинена особистість. Цьогоріч брала участь у трьох обласних олім-піадах: з української мови, російської мови та правознавства — і всюди успішно.

Денис Ліпич, учень 11 класу цього ж навчального закладу, який зайняв ІІ місце на обласній олімпіаді з економіки. Денис — найкращий «турнірник» школи-гімназії, зайняв призові місця на обласних турнірах юних географів, фізиків та істориків.

І СТИПЕНДІАТИ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ:

Грамоти та стипендії їм вручив начальник відділу освіти Валентин Андросюк.

Знавці точних наук: Анастасія Чернецька, учениця 11 класу Ратнівської школи-гімназії № 1. Анастасія постійно бере участь в олімпіадах та турнірах з математики. І цьогоріч юнка успішно виступила на обласному турнірі юних математиків, брала участь у всеукраїнському етапі турніру в м. Чернівці та виборола там ІІІ місце. А ще ІІІ місце зайняла на обласному турнірі юних істориків.

Аліса Лахтюк, учениця 8 класу ЗОШ     № 2 смт Ратне, яка другий рік поспіль виборює призові місця на обласній олімпіаді з математики. Має Аліса ІІІ місце і на олім-піаді імені академіка М. П. Кравчука.

Наталія Лукашик, учениця 10 класу цього ж навчального закладу. Наталія також має ІІІ місце на олімпіаді з математики та ІІІ місце — з фізики.

Андрій Ващук, учень 9 класу Ратнівської ЗОШ № 2, який зайняв ІІІ місце на обласній математичній олімпіаді імені академіка М. П. Кравчука.

У складі районної турнірної команди юних математиків Юлія Юхим, учениця 10 класу, та Ілля Смолярчук, учень 11 класу школи-гімназії № 1 смт Ратне, зайняли ІІ місце на обласному турнірі.

УСПІШНО ВИСТУПИЛА КОМАНДА ЮНИХ ФІЗИКІВ ТА АСТРОНОМІВ:

три ІІ-их та два ІІІ-іх місця.

Аліна Сукач, Наталія Лукашик, яких вже згадували вище, та Сергій Куничник, учень 9 класу НВК с. Гірники. Сергій вперше завоював перемогу — ІІ місце на обласній олімпіаді з фізики. А ще він взяв участь у чемпіонаті з інформаційних технологій «Екософт», в обласному етапі якого зайняв І місце і брав участь у всеукраїнському етапі.

Ольга Нікончук та Василь Капітула, учні 11 та 9 класів НВК с. Велимче. Ольга досягла ІІ-го результату на обласній олімпіаді з астрономії, Василь зайняв ІІІ місце на конкурсі-захисті наукової роботи з фізики.

Микола Панасюк, учень 10 класу ЗОШ № 2 смт Ратне, Альона Дейнека, учениця 11 класу НВК с. Видраниця, на обласному турнірі юних фізиків зайняли ІІІ місце. Альо-на — ІІ місце на обласному конкурсі-захисті наукової роботи ВО МАН з геології.

Максим Ваконюк, учень 8 класу Ратнів-ської школи-гімназії № 1, нова зірка, яка засвітилась на олімпі району. Адже він — єдиний, хто виборов І місце на обласній олімпіаді та ще й з інформатики. Максим зайняв ІІІ місце і на обласній олімпіаді з фізики.

ЧОТИРИ ПЕРЕМОГИ У КОМАНДИ ЮНИХ ГЕОГРАФІВ,

є перемоги і в економістів

Тарас Шевчик, учень 8 класу НВК  с. Видраниця, — ІІ місце. Тарас ще захоплюється декоративним розписом. На обласному конкурсі «Сонце України в наших руках» здобув І місце.

Вікторія Гурич, учениця Ратнівської школи-гімназії № 1, окрім турніру, зайняла ІІІ місце на обласній математичній олімпіаді ім. М.П. Кравчука.

Катерина Макарук із ЗОШ № 2 смт Ратне — ІІІ місце на олімпіаді. Катя виборола ІІ місце і на обласному конкурсі-захисті наукової роботи з історичного краєзнавства.

Андрій Гайдучик, учень 11 класу НВК      с. Гірники, — також ІІІ місце.

Ірина Корнелюк, учениця 11 класу школи-гімназії смт Ратне, — ІІ місце на обласному турнірі юних географів.

Юлія Лукашук, учениця 9 класу НВК    № 1-гімназія смт Ратне, в складі збірної області досягнула ІІ-го результату на всеукраїнському етапі турніру юних економістів.

ПРЕКРАСНО ВИСТУПИЛА КОМАНДА ЮНИХ БІОЛОГІВ:

три ІІ-х місця на обласній олімпіаді, ІІ місце на обласному турнірі юних біологів, ІІІ місце — на всеукраїнському етапі турніру.

Володимир Самарчук, учень 11 класу НВК с. Річиця, третій рік займає призові місця на обласній олімпіаді з біології, у цьому навчальному році — ІІ місце.

Анастасія Штик, учениця 10 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне, — ІІ місце з біології.

Сергій Колотюк, учень 8 класу  ЗОШ  № 2 смт Ратне, — вперше брав участь в обласній олімпіаді — і успішно: також має ІІ-ий результат.

Турнірна команда юних біологів НВК      с. Замшани у складі Анастасії Калінчик, учениці 9 класу, Богдана Дідицького та Вікторії Штик, учнів 10 класу, зайняла ІІ місце на обласному турнірі. А Станіслав Бірук, про якого вже говорили вище, досяг ІІІ результату на всеукраїнському етапі турніру.

НАЙВИЩІ ДОСЯГНЕННЯ З ХІМІЇ У НВК С. ЗАМШАНИ

Цьогоріч — дві перемоги на обласній  олімпіаді учнів цього ж НВК. Переможець, згадуваний уже Станіслав Бірук, та Оксана Корнелюк, учениця 8 класу, вперше брала участь в обласній олімпіаді і зайняла ІІІ місце.

Іоанна Денисюк, Оксана Михалевич та Антон Бірук, учні НВК с. Замшани, вибороли ІІІ місце на обласному турнірі юних хіміків. А згадувана уже Анастасія Калінчик брала участь у всеукраїнському турнірі юних хіміків у м. Хмельницькому.

Замшанівців-хіміків доповнює Юлія Ковальчук, учениця 10 класу НВК с. Корте-ліси, яка виборола ІІІ місце на обласній олімпіаді з хімії.

ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Ельвіра Мосійчук, наймолодша учасниця дійства, учениця 4 класу НВК смт Заболоття, зайняла І місце в обласному мовному конкурсі імені П. Яцика.

Софія Харлампович, учениця 8 класу Ратнівської школи-гімназії № 1, — ІІ місце на обласному етапі мовного конкурсу імені Т. Шевченка.

Катерина Калінчик, учениця 10 класу НВК с. Замшани, — ІІ місце на обласному мовному конкурсі імені П. Яцика, ІІІ місце на обласній олімпіаді з російської мови та ІІ місце на обласному турнірі юних біологів.

Катерина Лахтюк, учениця 9 класу, та Іванна Лукашук, учениця 10 класу НВК          с. Видраниця, — ІІІ місця на обласному етапі мовного конкурсу імені Т. Шевченка.

Щорічно неперевершеними є вихованці НВК с. Річиця на районних та обласних конкурсах читців. Георгій Супрунюк, учень 11 класу цього навчального закладу, зайняв ІІ місце на обласному конкурсі читців «Посміхнемось щиро Вишні».

Олександр Нінічук, учень 11 класу цього ж закладу, — І місце на конкурсі читців, присвяченому 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки. Він прочитав уривок з твору Лесі Українки «Якби я знав, що їм нема рятунку…»

ЮНІ ІСТОРИКИ:

Дмитро Аврамук (10 клас НВК с. Жиричі) та Дарина Тимощук (8 клас НВК           с. Заброди) — ІІІ місця на обласній олімпіаді з історії.

Іванна Аврамук (10 клас НВК с. Заброди) вдруге завоювала перемогу на обласному конкурсі-захисті наукової роботи з історії України.

На обласному турнірі юних істориків район представляла команда НВК № 1-гімназія смт Ратне у складі Анастасії Штик, Анастасії Чернецької, Дениса Ліпича, про яких вже згадували, та Юрія Свиридюка, учня 11 класу, Ірини Тусюк, учениці 10 класу. Окрім того, Ірина завоювала ІІІ місце на обласній олімпіаді з англійської мови.

І ПРАЦЮВАТИ ВМІЮТЬ, І БІБЛІЮ ЗНАЮТЬ

Ольга Нікончук (11 клас НВК с. Поступель) своєю майстер-ністю досягла ІІІ-го результату на обласній олімпіаді з трудового навчання.

Традиційно вагомих результатів досягають учні на олімпіаді знавців Біблії: Галина Ятчук (7 клас НВК с. Прохід) — зайняла І місце, Мойсей Октисюк (8 клас НВК с. Самари-Оріхові) — ІІ місце.

НВК с. Замшани — єдиний навчальний заклад, вихованці якого беруть участь у турнірі юних філософів та релігіє-знавців, причому завжди успішно. Цьогоріч у них — ІІІ-ій результат в області. Нагороджені Дарія Дудка та Ірина Михалевич, учениці 9 класу, інші зі складу команди нагороди вже отримали.

ПЕРЕМОГИ У МИСТЕЦЬКИХ ТА ІНШИХ КОНКУРСАХ

Дмитро Колотюк, учень 5 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне, — І місце в області на конкурсі «Дитинства веселковий світ».

Вікторія Лукашук, учениця 11 класу ЗОШ № 2 смт Ратне, — ІІ місце у фінальному етапі ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Юних зоологів та тваринників».

Результативно працювало шкільне лісництво Ратнівської ЗОШ № 2 — нагороду одержала лідер лісництва Анастасія Маковецька.

Традиційно на обласному конкурсі колективів екологічної просвіти учнівська агітбригада «Видра» НВК с. Видраниця займає призові місця. І цьогоріч вони — другі. Нагороду отримала представниця команди Олександра Ганіч.

За зайняте ІІ місце в області нагороджена команда юних пожежників ЗОШ № 2 смт Ратне (капітан Аліса Лахтюк).

У НВК с. Броди є чудовий ансамбль ложкарів, про яких знають не лише на районній, але й на обласній сцені. Анастасія Штик, учасниця ансамблю, — отримала нагороду за ІІІ місце в обласному конкурсі «Золоті зернинки Волинського краю».

Учні НВК с. Велимче, вихованці гуртка ЦДЮТ, здобули ІІІ місце у обласному конкурсі-огляді духових колективів.

Дитячий танцювальний колектив «Ритм» ЦДЮТ — на обласному конкурсі «У вихорі танцю» — третій.

ВІДОМІ СПОРТСМЕНИ РАЙОНУ

Кращі борці району: Максим Касьянов, Ігор Пословський, учні 10 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне, Тетяна Миселюк, Назарій Кухарчук, учні 9 класу ЗОШ № 2 смт Ратне, – чемпіони області з вільної боротьби. Тетяна – єдина дівчинка у цьому спортивному колективі.

Команда юних баскетболістів виборола І місце на чемпіонаті області серед юнаків — капітан команди Тарас Казак.

Районна команда юних футболістів посіла ІІ місце у дитячо-юнацькій лізі Волині — капітан команди Ярослав Савчук.

Юні волейболісти мають ІІ місце на чемпіонаті області серед юнаків — капітан команди Андрій Мазурик.

Команда футзалістів (міні-футбол) досягнула І результату на чемпіонаті області — капітан команди Роман Дейнека.

ІІ місце вибороли вихованці НВК с. Мельники-Річицькі на чемпіонаті області з легкої атлетики (естафета).

ВІТРИЛЬНИК ЗНАНЬ — УЧНЯМ НВК №1 СМТ РАТНЕ

Хорошою традицією в районі залишається визначення учня, який протягом навчального року досяг найвищого результату, якому вручається символічний вітрильник знань. У навчальному році, який минув, вітрильник знаходився у ЗОШ № 2 смт Ратне. Аліна Сукач, учениця 11 класу цієї школи, передала його учням НВК № 1 смт Ратне Юлії Лукашук (9 клас) та Максиму Ваконюку (8 клас), які за підсумками навчального року досягли найвищого результату.

ПЕРЕОЦІНИТИ РОЛЬ ОСОБИСТОСТІ ВЧИТЕЛЯ — ВАЖКО

Нагороди педагогам, які підготували переможців обласних перегонів, вручив Андрій Харлампович.

Нагороджені: Віктор Миколайович Борзовець, вчитель історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня   № 1-гімназія» смт Ратне, Тетяна Сидорівна Бірук, вчитель російської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани, Людмила Павлівна Філіпчук, керівник гуртків ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне, Леся Никандрівна Андріюк, вчитель української мови і літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця, Ніна Григорівна Калінчик, вчитель музичного мистецтва НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Велимче, Валентина Савівна Солонінко, вчитель фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники, Людмила Петрівна Костючик, вчитель біології НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Річиця, Наталія Петрівна Ковальчук, вчитель хімії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Кортеліси, Сергій Миколайович Мілєхін, тренер ДЮСШ, Аліна Петрівна Матвійчук, керівник гуртка ЦДЮТ.

Михайло Макарук вручив подяки районної ради: Ользі Василівні Ковч, вчителю інформатики, Юрію Миколайовичу Півню, вчителю фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія» смт Ратне, Наталії Григорівні Фарині, вчителю біології, та Олені Василівні Брей, педагогу-організатору ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2, Людмилі Іванівні Новачук, вчителю біології НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани, Сергію Адамовичу Рудчику, вчителю фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця, Людмилі Степанівні Макарук, вчителю християнської етики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Прохід, Андрію Сергі-йовичу Копитюку, вчителю фізичного виховання НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»         с. Датинь, Надії Федорівні Штик, вчителю музичного мистецтва НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Броди, Олександру Івановичу Малюху, керівнику духового оркестру ЦДЮТ.

Подяками начальника від-ділу світи Валентина Андросюка і голови райкому профспілки працівників освіти та нау-ки Валентини Дейнеки нагороджені:

Галина Григорівна Лупійчук — вчитель математики, Галина Іванівна Степанець — вчитель біології, Марія Василівна Кошелюк — вчитель географії, Галина Адамівна Лук'янюк — вчитель української мови і літератури, Тетяна Анатоліївна Шоломицька — вчитель біології, Катерина Павлівна Власюк — вчитель російської мови, Катерина Павлівна Миронюк — вчитель географії, Валентина Петрівна Сопронюк — вчитель математики, Ірина Федорівна Глущук — вчитель української мови і літератури, Ярослав Володимирович Шинкарук — вчитель фізики, Наталія Петрів-на Кіпень — вчитель математики та Елла Юріївна Бохенська — вчитель англійської мови – всі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гім-назія ім. Героя Радянського Союзу В. Газіна» смт Ратне;

Валентина Олександрівна Осіюк — вчитель фізики, Марія Луківна Динь — вчитель математики, Ігор Миколайович Рудчик — вчитель географії, Ірина Костянтинівна Колотюк — вчитель математики та Тетяна Петрівна Хотинюк — керівник танцювального колективу «Ритм», вчитель ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне імені М. За-ліпи;

Тетяна Василівна Назарук — вчитель географії та Галина Микитівна Лахтюк — вчитель української мови і літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Видраниця;

Сергій Анатолійович Пазюк — вчитель хімії, Максим Віталійович Бірук — вчитель історії та Микола Володимирович Бурко — вчитель захисту Вітчизни НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Замшани;

Віталій Сергійович Трофимчук — вчитель фізики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий    садок» с. Велимче;

Тетяна Аркадіївна Глущук — вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» смт Заболоття;

Тетяна Адамівна Дуда — вчитель історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Заброди;

Юрій Петрович Арсенюк — вчитель інформатики та Валентина Адамівна Трофімук — вчитель географії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»                с. Гірники;

Ніна Іванівна Самарчук — вчитель української мови і літератури НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Річиця;

Наталія Петрівна Зінчук — керівник гуртків ЦДЮТ, методист райметодкабінету;

Наталія Сергіївна Ковальчук — вчитель історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Жиричі;

Тетяна Іванівна Октисюк — вчитель християнської етики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Самари-Оріхові;

Юрій Миколайович Баран — вчитель фізичного виховання НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Мельники-Річицькі;

Олександр Анатолійович Гудемчук — вчитель фізичного виховання НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір;

Світлана Павлівна Моголюк — вчитель трудового навчання МНВК;

Олег Володимирович Повх, Юрій Васильович Копишинський, Володимир Іванович Остапук — тренери ДЮСШ;

Валентина Адамівна Дячук — керівник гуртка «Юний художник» ЦДЮТ.

ВЧИТЕЛЬ РОКУ: «Я» НЕ ЗАРАДИ СЛАВИ

Вшанували і переможців та лауреатів конкурсу «Учитель року — 2017», в якому взяло участь 26 педагогів із 21 навчального-виховного закладу району. Грамоти переможцям районного конкурсу та фіналістам обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2017» вручили начальник відділу світи Валентин Андросюк і голова райкому профспілки працівників освіти та науки Валентина Дейнека.

Переможці районного конкурсу «Учитель року – 2017»: Тетяна Валеріївна Єременко — вчитель інформатики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»        с. Видраниця, Олена Омеля-нівна Жолоб — вчитель біології НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1- гімназія» смт Ратне; Вікторія Максимівна Авдіюк — вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»           с. Видраниця.

Лауреати районного конкурсу «Учитель року — 2017». Алла Іванівна Нінічук — вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Щедрогір, Руслана Василівна Кіперчук — вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня            №1- гімназія» смт Ратне, Тетяна Миколаївна Мельничук — вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Гірники, Леся Іванівна Сніжко — вчитель початкових класів НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Комарове, Володимир Іванович Головій — вчитель інформатики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок»с. Гута, Тетяна Федорівна Гончарова — вчитель інформатики НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1- гімназія» смт Ратне.

Свято, переповнене нагородами і вдячністю за працю, за перемоги, а нагороди отримували всі, хто тільки згадувався на святі, перепліталось піснями, які виконували Катерина Юхимчук , учениця НВК с. Здомишель — «Сонце гріє», Софія Харкевич, учениця НВК №1 смт Ратне — «Квітуча Україна», вокальна група дівчат «Криничка» НВК с. Велимче — «Вже весна…» — вона також була нагороджена грамотою, вокальна група  учнів ЗОШ № 2 смт Ратне — «Побажання» . І, як уже згадувалось вище, уривок з твору Лесі Українки прочитав Олександр Нікончук.

Закінчилось свято ще однією приємною інформацією для педагогів, яку оголосив Валентин Андросюк: за результативну роботу з розвитку творчої обдарованості їм з вересня будуть встановлені щомісячні надбавки у відсотках посадового окладу, які отримуватимуть у 2017—2018 навчальному році, та ви-плачена одноразова премія за травень.

І як підсумок високих досягнень, які мають і учні, і вчителі району, слова ведучої святкового дійства: природна мудрість, спрага пізнання, негаснуча свіча великих знань закладена у самому генетичному коді і передається від покоління в покоління. А майбутнє, як відомо, закладається в освіті. Освіта ж тримається особистостями. Особистостями вчителів та учнів. Свято «Сузір'я талантів» засвідчило, що в нас є гідне майбутнє, підростає надійне молоде покоління, за яким майбутнє і доля України.

Перебувала на святі і кожної хвилини переповнювало почуття: «Які ви молодці, школярі Ратнівщини!». А разом з вами і ваші батьки, і ваші наставники! Усім — щастя, добра, благополуччя, успіхів і миру. Миру в Україні і процвітання!

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>