Військова освіта для молоді — шлях до майбутнього

Погон !!!!!!Сьогодні перед кожною молодою людиною, яка завершує навчання у школі, та її батьками стоїть важливе питання — де здобувати вищу освіту.

Тому Збройні Сили України пропонують цивільній молоді, яка в майбутньому бачить себе офіцером, стати курсантом вищого військового навчального закладу Міністерства оборони України (надалі — ВВНЗ).

Перевагами навчання у ВВНЗ поряд із цивільними ВУЗами є:

— повністю безкоштовне навчання;

— безкоштовне забезпечення житлом з належним рівнем побутових умов;

— отримання сучасної престижної спеціальності європейського рівня з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр, яка є актуальною в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка, за яким, в разі небажання в подальшому проходити військову службу, можна працювати по цивільній професії);

— повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок держави;

— безкоштовне 3-разове харчування;

— безкоштовне медичне забезпечення та лікування;

— забезпечення проходження практики та стажування;

— гарантоване працевлаштування після закінчення ВВНЗ;

— високий рівень заробітної плати після закінчення ВВНЗ (на даний час грошове забезпечення лейтенанта ЗСУ становить близько 10 тис. грн.).

— держава зобов'язана забезпечити офіцера після закінчення навчання житлом безкоштовно.

Термін навчання курсантів командного фаху — 4 роки, у курсантів інженерного та гуманітарного фахів — 5 років.

У 2016 році буде проводитися набір до наступних військових ВУЗів:

Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Здійснює підготовку офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних військ — фахівців з автоматизованих систем управління військами, радіоелектронних комплексів та комплексів бортового обладнання військових літаків, аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації, інженерно-авіаційної служби, військових льотчиків, штурманів тощо.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів)

Здійснює підготовку офіцерів командного та інженерного фаху для підрозділів танкових, механізованих, ракетних військ і артилерії Сухопутних військ та фахівців культурно-виховної, просвітницької роботи та організації дозвілля у військових частинах.

Військова академія (м. Одеса)

Здійснює підготовку офіцерів для підрозділів високомобільних десантних військ, військової розвідки та сил спеціального призначення, військових фахівців тилового забезпечення, забезпечення пальним та мастильними матеріалами, з експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, боєприпасів, з фізичної підготовки та спорту у військових частинах.

Військовий інститут Київського національного університету імені Т. Шевченка (м. Київ)

Здійснює підготовку офіцерів з інформаційно-пропагандистського та розвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військових частин, військових журналістів, військових перекладачів, військових фінансистів, фахівців з юрисконсультської роботи, міжнародної інформації та управління діями топогеодезичних і навігаційних підрозділів.

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації       (м. Київ)

Здійснює підготовку фахівців командного та інженерного фахів з систем військового електро і радіозв'язку, з організації та технологій безпеки інформації у кібернетичному просторі, програмного забезпечення, інформаційної боротьби у комп'ютеризованих системах спеціального призначення, технологій кібернетичного захисту інформаційних, комп'ютерних та телекомунікаційних систем.

Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

Здійснює підготовку фахівців з радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки спеціального призначення та спе-ціального радіозв'язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації та спеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення.

Факультет військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

Здійснює підготовку військових фахівців з радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки військ та фахівців танкових військ інженерного профілю.

Факультет військово-морських сил Одеської національної морської академії

Здійснює підготовку офіцерів для Військово-Морських Сил — фахівців з судноводіння, експлуатації суднових енергетичних установок, радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки, комплексів та систем корабельного та берегового озброєння Військово-Морських Сил, пошуково-рятувальних, водолазних та аварійних робіт на морі, з виховної та соціально-психологічної роботи на кораблях Військово-Морських Сил.

Документи на вступ до ВВНЗ приймаються через Ратнівський районний військовий комісаріат до 1 травня 2016 року.

Про більш детальні умови вступу та проходження навчання у ВВНЗ просимо звертатися до Ратнівського РВК на номером 2-14-72.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>