Освітяни готуються до змін

освітяниОсвіта знаходиться на порозі великих змін. Тому на сучасному етапі для всіх педагогів важливо вчасно адаптуватися і навчитися працювати по-новому. 

Розуміючи це, завідувач районного методичного кабінету Тетяна Анатоліївна Ганжа орга-нізувала на базі НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -дитсадок» с. Язавні семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району на тему "Педагогіка партнерства — необхідна вимога сучасності в рамках реалізації Концепції «Нова Українська школа».

Цікава, нестандартна зустріч учасників семінару у вигляді презентації-дефіле з учнями, батьками та педагогами продемонструвала творчий, співробітницький стиль управління навчальним  закладом Гусак Г. М., яка пізніше поділилася напрямками діяльності навчального закладу в сучасних умовах та на перспективу.  Відкриті уроки з християнської етики в 5 класі на тему «Вміння прощати» (Трубнікова О.В.), зарубіжної літератури в 6 класі на тему "Що робить людину щасливою? (за повістю Ч.Діккенса «Різдвяна ніч у прозі») (Сидорук О.І.)  показали, що в школі працюють ініціативні, обдаровані, перспективні педагоги.

Під час майстерно проведеної ділової гри  «Трикутник» (заступник директора з НВР Мельник Л.В.) освітяни проаналізували десять ключових компетентностей Концепції «Нової Української школи» з точки зору учнів, педагогів і батьків. Після активних обговорень, інсценізації та дискусій дійшли єдиного висновку: тільки педагогіка партнерства  забезпечить реалізацію принципу дитиноцентризму та стане основою нової української школи. На завершення ділової гри соціальний педагог Ковальчук І.Ф. провела з гостями тест за проективною методикою  «Дерево», де присутні мали змогу визначити свій емоційний стан та готовність до змін.

Учасники семінару відпочили  під час чудового виховного заходу «Міцна родина — щаслива країна» (педагог-організатор Герасимук О.В., вчитель музики Штик В.І.), розчулилися до сліз під час виконання мамою Тетяною Штик та її синочком Тарасом пісні «Син», подивувалися досконалій грі дівчаток-скрипалів, мелодійному співу педагогічного колективу та вдалій хореографічній композиції учнів-гуртківців під керівництвом Бурчак О.В.

Від імені всіх заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти району велика подяка завідувачу методкабінету Ганжі Т. А., директору НВК Гусак Г. М., заступнику-колезі Мельник Л. В. та усьому дружному колективу школи  за організацію і проведення такого  продуманого і потрібного  дійства, адже тільки співпраця та обмін досвідом освітян забезпечать якісний перехід до змін, які ставить перед нами сучасність.

Лариса Приймачук,

заступник директора з навчально-виховної роботи НВК с. Самари-Оріхові

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>