Новорічне свято для обдарованих дітей району

Харлам і Макарук1Новорічне свято Новорічне свято1Новорічне свято для обдарованих дітей району відбулося у районному будинку культури 5 січня. На святкову ялинку запросили дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, та дітей переселенців.

Андрій Харлампович, голова районної державної адміністрації, та Михайло Макарук, голова районної ради, щиро вітали дітей, вручили призи та солодкі подарунки. Відзначили усіх талановитих учнів Ратнівщини, які показали високий рівень знань, захистили честь свого навчального закладу, стали переможцями районних та обласних олімпіад, конкурсів та турнірів.

Вітали учасників обласних олімпіад у 2015—2016 навчальному році. Хороший знавець української мови одинадцятикласниця Тамара Михайлевська, учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія ім. В. Газіна» смт Ратне. Вона братиме участь у трьох обласних олімпіадах: з української та російської мов, правознавства. У цьому році брала участь в обласних турнірах юних математиків та географів, в обласному етапі мовних конкурсів ім. П. Яцика та Т. Шевченка. Щороку успішно виступає на районному та обласному етапах вже згаданих мовних конкурсів ще одна вихованка цього навчального закладу, восьмикласниця Софія Харлампович.

Десятикласниця Катерина Калінчик НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -дитячий садок» с. Замшани має перемоги на обласній олімпіаді з української мови. Цьогоріч спробує свої сили з екології, української та російської мов, успішно взяла участь в обласному турнірі з біології та мовному конкурсі імені П. Яцика.

Учениця 9 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. -дитячий садок» с. Замшани Анастасія Калінчик бере участь у двох обласних олімпіадах: з української мови та математики. Успішно виступила на обласних турнірах з хімії та біології, мовному конкурсі імені        П. Яцика.

Щорічний переможець районних та обласних олімпіад і турнірів з математики, фізики та астрономії одинадцятикласник НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія ім.      В. Газіна» смт Ратне Дмитро Федорук захищатиме честь району на обласній олімпіаді з математики, пише наукову роботу в секції «Математика» Малої академії наук. Дмитро у цьому році вже випускник, але підростає йому зміна. Бажали успіху учню цієї ж школи, семикласнику Роману Матвіюку, який вперше братиме участь в обласній олімпіаді з математики.

Відзначили талановитих дітей ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне ім. М. Заліпи. Десятикласниця Наталія Лукашик бере участь у двох обласних олімпіадах: з математики та фізики, восьмикласниця Аліса Лахтюк  перемогла у двох районних олімпіадах: з математики та фізики, буде брати участь в обласній олімпіаді з математики. У цьому навчальному році вже має ІІІ місце на обласній олімпіаді з математики ім. Михайла Кравчука.

Братиме участь в обласній олімпіаді з фізики учениця ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 смт Ратне Аліна Сукач, яка цьогоріч брала участь в обласних турнірах з правознавства та фізики. З фізики здобула індивідуальну перемогу і вдруге захищала честь області на Всеукраїнському турнірі юних фізиків у м. Одеса, на якому команда «Хрестоносці» знову виборола ІІ місце.

Вдруге буде відстоювати честь району на обласній олімпіаді і юний фізик, учень 9 класу НВК с. Гірники Сергій Куничник, переможець на районному етапі конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки.

Вперше бере участь в обласній олімпіаді з фізики учень 8 класу НВК №1-гімназія Максим Ваконюк, який у цьому році виборов І місце на районній олімпіаді з інформатики.

Втретє бере участь в обласній олімпіаді з біології, на якій вже має дві перемоги, одинадцятикласник НВК с. Річиця Володимир Самарчук.

Штик Анастасія, десятикласниця НВК №1-гімназія смт Ратне, також втретє братиме участь в обласній олімпіаді з біології. У минулому році виборола дівчина ІІІ місце на цій олімпіаді, брала участь в обласному турнірі з правознавства.

Дев’ятикласниця Юлія Ярошук з НВК     с. Жиричі у минулому році мала ІІІ місце в області з біології, восьмикласник ЗОШ № 2 смт Ратне Сергій Колотюк вперше захищатиме честь району з біології.

Вперше беруть участь в обласній олімпіаді з інформаційних технологій учень 11 класу НВК с. Здомишель Андрій Гудко та учениця 10 класу НВК с. Тур Ірина Мосійчук.

Вітали на святі знавців історії. Учениця 11 класу НВК с. Прохід Іванна Понурок вже вчетверте бере участь в обласній олімпіаді з історії, у 8 класі завоювала ІІ місце. Учень 10 класу НВК с. Жиричі Дмитро Аврамук та  восьмикласниця НВК с. Заброди Дарина Тимощук захищатимуть честь району на обласній олімпіаді з історії вперше. Вдруге покаже свою успішність дев’ятикласник НВК с. Самари-Оріхові Ярослав Октисюк.

Відзначили на святі географів: учня 11 класу НВК   с. Гірники Андрія Гайдучика, ученицю 10 класу ЗОШ № 2 смт Ратне Катерину Макарук, яка втретє бере участь в обласній олімпіаді з географії. У минулому році дівчина виборола ІІІ місце, брала участь в обласному турнірі з правознавства, захищатиме свою наукову роботу на секції «Історичне краєзнавство» Малої академії наук.

Вікторія Гурич, учениця 9 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне, захищатиме наукову роботу на секції «Географія» Малої академії наук, вже має перемогу на обласному турнірі з географії та на обласній олімпіаді з математики імені М. Кравчука.

Бажали успіху Тарасові Шевчику, восьмикласнику НВК          с. Видраниця, який вперше захищатиме честь району з географії.

Вітали юного економіста, учня 11 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне Дениса Ліпича, який вдруге захищатиме честь ра-йону на обласній олімпіаді з економіки. У цьому році брав участь у трьох обласних турнірах: з географії, правознавства та фізики.

Три роки поспіль учень 11 класу НВК с. Замшани Станіслав Бірук виборював другі місця на обласній олімпіаді з хімії. Цьогоріч успішно взяв участь в обласних турнірах з хімії та біології,  захищатиме наукову роботу на секції «Хімія» Малої академії наук.

Юлія Ковальчук, учениця 10 класу НВК с. Кортеліси, спробує свої сили у двох обласних олімпіадах: з хімії та астрономії. Дарія Дудка, учениця 9 класу НВК с. Замшани, вдруге братиме участь в обласній олімпіаді з хімії, торік мала ІІІ місце. Оксана Корнелюк, вихованка цього ж навчального закладу, вперше братиме участь в обласній олім-піаді з хімії. Вперше випробує свої знання на обласній олімпіаді з екології Оксана Омелянчук, одинадцятикласниця НВК  с. Щедрогір. Ольга Нікончук, учениця 11 класу НВК с. Велимче, має перемогу в області з астрономії. Вперше бере участь в обласній олімпіаді з інформатики учень 11 класу НВК с. Заброди Артем Марков та учень 9 класу НВК с. Жиричі Тарас Федорук. У минулому році завоював ІІІ місце на обласній олім-піаді з інформатики учень 10 класу НВК с. Заброди Владислав Боровський. Він показав хороші знання в обласному етапі конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки.

Вперше будуть брати участь в обласній олімпіаді з правознавства учениця 10 класу НВК с. Тур Юлія Головчик та учениця 9 класу НВК  с. Здомишель Тетяна Тарасюк.

Третій рік бере участь в обласній олімпіаді з англійської мови і має два третіх місця учениця 11 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне Ірина Корнелюк, яка ще й, до того, успішно виступила на обласному турнірі юних географів. Вдруге бере участь в обласній олімпіаді з англійської мови та брала участь в обласному турнірі юних правознавців вихованка цього ж навчального закладу, учениця 10 класу Ірина Тусюк. Вперше випробує свої знання із англійської мови учень 9 класу ЗОШ № 2 смт Ратне Андрій Ващук, який ще й відмінний математик, здобув перемогу на обласній олімпіаді з математики імені              М. Кравчука.

Вперше захищатимуть честь району на обласній олімпіаді з трудового навчання учні 11 класів НВК с. Поступель – Ольга Нікончук, НВК с. Велимче – Андрій Калінчик, учні 9-х класів НВК с. Жиричі – Євген Михайлевський, НВК с. Велимче – Тетяна Бурко.

Хороші знання із російської мови має учениця 9 класу НВК с. Видраниця Катерина Лахтюк. Дівчина успішно виступила й на обласному етапі мовного конкурсу ім. Т. Шевченка.

Щирими оплесками вітали учнів, переможців районних  олімпіад, які ще не беруть участі в обласних олімпіадах. Першими місцями на районній олімпіа-ді з математики у 4 та 5-х класах нікому не поступається учень НВК смт Заболоття Владислав Мельничук. Вікторію Головій, ученицю 5 класу НВК смт Заболоття, вітали із зайнятим І місцем на районній олімпіаді з української мови у 4 класі, у цьому навчальному році вона вже брала участь в обласному етапі мовних конкурсів імені      П. Яцика та Т. Шевченка.

Учениця 5 класу НВК с. Замшани Анастасія Козел має І місце на районній олімпіаді з природознавства у 4 класі, учениця 6 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне Вікторія Дейнека – І місце на районній олімпіаді з математики. Учениця 7 класу НВК с. Заброди Владислава Повх зайняла І місце на ра-йонній олімпіаді з української мови, її ровесник Дмитро Кушмирук, ЗОШ № 2 смт Ратне, – І місце на районній олімпіаді з географії.

І місце на районній олімпіаді з англійської мови зайняла учениця 8 класу НВК с. Замшани Іоанна Денисюк, із інформаційних технологій – учениця 9 класу НВК с. Датинь Ольга Середа, учень 8 класу НВК с. Велимче Олександр Каган.

Відзначили учнів, переможців районних та учасників обласних конкурсів та змагань. Вітали третьокласницю ЗОШ    № 2 смт Ратне Анастасію Люклянчук за зайняте І місце в ра-йонному етапі та участь в обласному у Міжнародному конкурсі з української мови імені   П. Яцика. Перші місця у районному конкурсі імені П. Яцика зайняли учениця 4 класу НВК смт Заболоття Ельвіра Мосійчук, 6 класу НВК с. Замшани Юлія Сідловська, 7 класу НВК с. Гута Назарій Свіржевський. Наталію Рудчик, ученицю 7 класу НВК с. Видраниця, відзначили за зайняте І місце в районному етапі та участь в обласному у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Т. Шевченка, Іванну Лукашук, ученицю 11 класу цієї ж школи, – у обласному конкурсі юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки. У конкурсі «Посміхнемось щиро Вишні» ІІ місце в області має учень 11 класу НВК с. Річиця Георгій Супрунюк.

Щиро вітали переможців ра-йонних та учасників обласних турнірів, конкурсу-захисту наукової роботи. За зайняті ІІ місця в області юного фізика Альону Дейнеку, ученицю 11 класу НВК с. Видраниця (конкурс-захист наукової роботи, секція « Геологія» Малої академії наук), юних біологів учнів 10 класу НВК с. Замшани Богдана Дідицького, Вікторію Штик та юних хіміків за зайняті ІІІ місця в області, ученицю 11 класу Оксану Михалевич та учня 9 класу Антона Бірука. Анастасія Чернецька, учениця 11 класу НВК № 1-гімназія смт Ратне, брала участь у турнірах юних математиків та економістів і зайняла ІІ місце в області. За участь відзначили юних економістів цього ж навчального закладу Анастасію Романюк, ученицю 11 класу, та учениць     9-х класів Юлію Лукашук, Юлію Вертей, юного математика за зайняте ІІ місце Юлію Юхим та учня 11 класу Іллю Смолярчука за ІІ місце з математики та ІІІ з фізики. Учень 10 класу ЗОШ     № 2 смт Ратне Микола Панасюк  на турнірі юних фізиків зайняв   ІІІ місце.

Хороші знання показали Василь Капітула, учень 9 класу НВК с. Велимче, у конкурсі-захисті наукової роботи, секція «Експериментальна фізика» Малої академії наук, та Іванна Аврамук, учениця 10 класу НВК с. Заброди, у конкурсі-захисті наукової роботи, секція «Історія України».

Вітали та вручали подарунки переможцям районних та учасникам обласних спортивних змагань. Василь Горнік, Дмитро Ленартович, Максим Касьянов, учні 10-х класів НВК № 1 смт Ратне, та учениця 9 класу Тетяна Миселюк, 10-х класів Юрій Ятчук, Назар Кухарчук (ЗОШ № 2 смт Ратне) мають хороші успіхи у такому виді спорту, як вільна боротьба.

Відзначили керівники району й баскетболістів, учнів НВК № 1-гімназія смт Ратне Тараса Казака, Андрія Карманського, Юрія Пася, Павла Вавдіюка,   Станіслава Боговіда, Михайла Лещука, Назарія Огороднійчука, Володимира Сарію, Максима Хомука, Дмитра Костючика та учнів ЗОШ № 2 смт Ратне Назарія Ятчука, Михайла Гудіка, Владислава Завадського, Андрія Коваля.

Олександр Денисюк, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, привітав присутніх з Новорічно-Різдвяними святами, побажав і надалі тільки перемог та високих досягнень у олімпіадах, конкурсах, змаганнях та навчанні.

Загалом Новорічними подарунками та сувенірами нагородили 96 обдарованих дітей, 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 80 дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, та 9 дітей-переселенців.

Казку для них «Новорічні пригоди Бременських музикантів» подарували юні артисти НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1-гімназія імені В. Газіна смт Ратне, підготовлену під керівництвом працівників центру дитячої та юнацької творчості.

Леся ГРІНЧУК

Фото Людмили МАЗУРИК

Леся ГРІНЧУК

Один відгук на «Новорічне свято для обдарованих дітей району»

  1. Oleg коментує:

    Радує велика кількість обдарованих дітей в нашому районі. Але не тішить матеріальне забезпечення шкіл і ставлення до вчителя в нашій країні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>