І знову «Кенгуру» скликає друзів

КенгуруНікого сьогодні не здивуєш, що діти і навіть дорослі дуже люблять змагатися. У більшості змагань є переможці і переможені. Математичний конкурс  «Кенгуру» є одним із тих змагань, у якому немає переможених. Адже участь у ньому вже є перемогою, перемогою над собою, над байдужістю, перемогою зацікавленості над її відсутністю. Це перемога бажань більше знати, вміти. Чим же приваблює саме конкурс «Кенгуру» мільйони дітей у всьому світі? Безумовно,  що, насамперед, задачами. Це добре розуміють і учні, і вчителі.

Вже не один рік беруть участь у міжнародній грі «Кенгуру» учні НВК с. Замшани. Багато років ми тримаємо першість по району за відсотком участі наших учнів у конкурсі і  показуємо різні результати: відмінні і добрі. 16 березня — в день проведення конкурсу «Кенгуру», 32 відсотки учнів нашого НВК знову взяли участь у конкурсі, урочисто відсвяткувавши ювілей його – 15-ти річчя – в нашій школі. Конкурсу «Кенгуру» в Україні 20 років.

Позаду багато клопіткої праці як в урочний, так позаурочний час. Та учні залюблені в математику, уже в котре стають учасниками конкурсу разом із своїми батьками, які потім вдома у сімейному колі розв'язують задачі конкурсу. Не залишаються осторонь вчителі математики як молодших, так середніх та старших класів, проводять роботу по зацікавленню предмету. А талановиті діти радують їх своїми успіхами і досягненнями. Випускники ж вважають участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» успішною підготовкою до ЗНО з математики, яке уже не за горами.

Тож, будучи активними учасниками цієї гри, бажаємо плідної участі у ній і учням інших шкіл району, адже це і неабиякий розвиток інтелектуальних здібностей. Правильно сказав В. Сухомлинський, що гра — це величезне вікно, через яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень,  понять про навколишній світ. Гра — це іскра, яка запалює вогник допитливості.

Г. Балик,

вчитель математики НВК с. Замшани

 

Один відгук на «І знову «Кенгуру» скликає друзів»

  1. Oleg коментує:

    В мене одне питання для прикоритників з РАЙВНО: навіщо ви дерете гроші з дітей за участь в цих конкурсах,та чому Львівський фізико-математичний ліцей імені Івана Франка заснувавши його не приймає до себе поза конкурсом переможців,як це робить з переможцями олімпіад?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>