ДВА ПРИЗОВИХ МІСЦЯ

Два призовихНА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ВИБОРОЛИ ДІТИ З РАТНІВЩИНИ

27-28 квітня на базі науково-дослідницької лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» відбулася 10-а Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії – 2017». До участі в ній запрошували учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ та студентів вищих навчальних закладів України, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Етика», «Основи християнської етики», «Людина і світ», «Людина і суспільство» та інші.

Участь в олімпіаді взяло 102 учні та студенти з 16 областей України. 31 із них отримав за результатами трьох конкурсів дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня. Серед призерів – троє волинян, а двоє з них наші земляки – вихованка НВК с. Прохід та учень НВК          с. Самари-Оріхові.

Так, перше місце у своїй віковій категорії зайняла учениця 7 класу НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Прохід Галина Ятчук. Дівчинка ви-різняється непересічним інтелектом, вона бере активну участь у культурно-масовій роботі школи, прекрасно грає на бандурі. Представляла вона свій навчальний заклад на цій же олімпіаді і позаминулого року та зайняла призове місце. Цьогоріч Галина стала кращою із кращих, тож нагороджена дипломом першого ступеня. Готували дитину до конкурсу мама Оксана Ятчук та вчитель основ християнської етики Людмила Макарук.

Ще один талановитий знавець Святого Письма навчається у НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок»        с. Самари-Оріхові. Це восьмикласник Мойсей Октисюк. Минулого року на цій же олім-піаді він виборов грамоту за найкраще знання Святого Письма, а цьогоріч знову підтвердив цей статус і, окрім цього, зайняв почесне друге місце у своїй віковій групі та нагороджений дипломом другого ступеня. Подружжя Октисюків виховує п’ятеро діток. Мойсей із них – найстарший. Він старанний, відповідальний, чесний, скрупу-льозно ставиться до поставлених завдань. Бере участь у шкільних і районних олімпіадах та конкурсах з української мови та літератури. Разом з мамою Марією і татом Петром допомагає одиноким престарілим односельчанам. Готували учня до олімпіади батьки і вчитель основ християнської етики Тетяна Октисюк.

Особливістю ювілейної олімпіади було те, що вона проходила під загальною темою «Біблія про сімейні цінності і взаємини у сім’ї» та була приурочена до Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня батьків – 1 червня. Конкурсна програма складалася з тесту на знання Біблії, презентації дослідження Святого Письма та розв’язання актуальних життєвих ситуацій у світлі Біблії.

Протягом двох днів проведення олімпіади учасники, їхні батьки та вчителі побували на захоплюючих екскурсіях університетом та містом, ознайомилися з історією та сьогоденням Острога. А переможців   олімпіади, які зайняли перше місце серед учнів 9, 10, 11 класів та студентів, нагородили поїздкою до християнського оздоровчого табору «Віфанія», що на Закарпатті.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>