ДОШКІЛЬНЯТАМ РАЙОНУ – ТЕПЛО, А ОКРЕМИМ ШКОЛЯРАМ НЕ ДУЖЕ

Тепло ранньої весни спонукало нас до думки, що почалася справжня весна і мерзнути не доведеться.

Виходячи з кліматичних умов моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів більше 8 градусів тепла за Цельсієм, голова райдержадміністрації видав розпорядження про припинення опалювального сезону для установ, підприємств та орга-нізацій району з першого квітня. Аналогічні розпорядження були підписані і по інших районах та містах області. Та тепло тільки побалувало нас і знову холод. За інформацією начальника  відділу освіти, молоді та спорту, школярі району холоду у своїх навчальних закладах не відчули, адже мало що не всі НВК на твердому паливі. А ось діти сіл Конище, Самарів-Оріхових та Млинового у ці дні нагрітися не можуть – їхні навчальні заклади на газовому опаленні. А щодо дошкільнят району – тепло у їхніх закладах не припинялося.

Варто підкреслити, що опалювальний сезон для мешканців житлових будинків та квартир, обладнаних системами індивідуального опалення, згідно із розпорядженням голови райдерж-адміністрації завершується з першого травня. За інформацією управління праці та соціального захисту населення, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та побутового палива, як і передбачалось, будуть надаватися до 30 квітня.

 Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>