ВІДТЕПЕР РОЗШИРЕНИЙ АНАЛІЗ СЕЧІ РОБИТИМУТЬ У РАТНОМУ НА НОВОМУ АНАЛІЗАТОРІ

Нещодавно у клініко-діагностичній лабораторії центральної районної лікарні запрацював новий апарат – сучасний сечовий аналізатор фірми DIALAB австрійського виробництва. Аналізатор придбали за кошти благодійної муніципальної каси з метою економії часу пацієнтів та вдосконалення їхнього обстеження.

Відтепер крім звичайних показників загального аналізу сечі, у стандарт обстеження входитимуть і обстеження на рівень нітритів у сечі, кетонів, білірубіну, уробіліногену, глюкози. Компенсація витрат одного дослідження становитиме 15 гривень. Та, напевно, найголовніший позитив нового аналізатора – це швидкість отримання аналізів, адже вже через годину пацієнти зможуть забрати у лаборанта результати і тим самим зекономити свій час.

Разом з тим, виконуюча обов’язки завідуючої відділенням Тетяна Бенедисюк підкреслює, що аналізи сечі, як і раніше, будуть робити й звичайним методом також. Відтак пацієнти матимуть право вибору.

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>