Склянка сироватки щодня – і забудь про хвороби та зайву вагу

СклянкаПриготувавши з молока сир, сироватку ми нерiдко виливаємо. I даремно, запевняють лікарі.

Сироватка, хоч i складається на 94 вiдсотки з води, мiстить багато вiтамiнiв (повний набiр вiтамiнiв групи В!), лактози, оптимальних за амiнокислотним складом бiлкiв, кальцiю та магнiю, корисних бактерiй.

Склянка сироватки щодня — чудовий засiб для змiцнення iмунiтету. Її корисно вводити у свiй рацiон у розвантажувальнi днi — сироватка допоможе вивести з органiзму надлишковий холестерин i токсичнi речовини, а також сприятиме схудненню.

Вона нормалізує мікрофлору кишечника та усуває запори. Також корисно пити сироватку при різних набряках тіла, вона виводить зайву рідину з організму.

Коктейлi та холоднi супи на основi сироватки дуже кориснi, окрiм того, швидко вгамовують голод.

При депресивних і стресових ситуаціях потрібно вживати сироватку щодня, адже вона сприяє виробленню серотоніну, гормону, який регулює настрій людини.

Якщо мiж основними прийомами їжi (снiданком i обiдом, обiдом i вечерею) вам захочеться смачненького, вiддайте перевагу саме коктейлю на основi сироватки. Наприклад, з яблуками чи ягодами.

Коктейль:

На 1 порцiю: 100 г ягід/фруктів, 250 г холодної сироватки, 1 ст. ложка лимонного соку, 1 ст. ложка меду, 1 дрiбка корицi.

Розтовчiть ягоди чи фрукти i гарненько збийте їх у мiксерi з iншими iнгредiєнтами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>