САМАРІВСЬКА ЛІКАРНЯ НАРЕШТІ ОТРИМАЛА ЛІЦЕНЗІЮ

2 березня 2017 року був затверджений Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 197 із переліком здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики. У цьому переліку нарешті з’явилася Самарівська дільнична лікарня. Простіше кажучи, 2 березня цей медичний заклад підтвердив свій статус, отримавши ліцензію МОЗ.

Зокрема, значиться: «Видати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров’я, терапія, педіатрія, стоматологія; за спеціальністю молодших спеціалістів з медичною осві-тою: акушерська справа, сестринська справа, лабораторна справа (клініка) за місцем провадження діяльності».

7 березня делегація із Самарів побувала на прийомі у голови райдержадміністрації Андрія Хармамповича. Проблема полягає в тому, що зараз для відновлення фінансування потрібно вишукувати кошти, так як бюджет району вже розподілений. Тож на прийомі представники громади на чолі з сільським головою Миколою Маргесом радилися з Андрієм Харламповичем про подальшу долю лікарні, адже для того, щоб відновити фінансування, потрібно буде або перерозподіляти медичну субвенцію, або вишукувати кошти з додаткових джерел.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>