ПРИЗУПИНЕНО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС У ЩЕДРОГОРІ, РІЧИЦІ, ВИДРАНИЦІ ТА  У ВЕЛИМЧОМУ

В епідсезон грипу та ГРВІ на Ратнівщині захворіло (зареєстровано) 1908 осіб, із них 1339 (70,1 відсотка) – діти до 17 років.

— Захворювання на грип та ГРВІ у районі за п’ятий тиждень року зросло,  але не перевищує епідпоріг,  – інформує лікар-епідеміолог Віктор Глинянко. -  До медичних закладів району із за-хворюванням на гострі респіраторні вірусні інфекції протягом минулого тижня звернулася 281 особа, а за попередній тиждень – 227.  Епідпоріг захворювання становить 538,1, що на 9,1 відсотка  нижче середньорозрахункового по району.

У зв’язку з підвищеною захворюваністю серед учнів та вихованців  навчально-виховних закладів району в епідсезон  2017—2018 року призупинявся навчальний процес у НВК с. Підгір’я та  2-го класу НВК с.Прохід. Станом на 2 лютого тимчасово призупинено навчальний та виховний процес у початкових класах та до-шкільних групах у НВК с. Щедрогір, у перших та других групах до-шкільного відділу НВК с. Річиця, у одній групі дошкільного відділу НВК с. Видраниця та  дошкільного відділу НВК с. Велимче.

Валентина БОРЗОВЕЦЬ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>