ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У РАТНІВСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ САДКУ

Щоб2 Щоб3 Щоб5 день здоровяЗ ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Тож з нагоди цього дня у до-шкільних та загальноосвітніх навчальних закладах області щороку відбувається огляд-конкурс «Рух заради здоров’я» на краще проведення ранкової гімнастики на місцевому, районному та обласному рівнях.

7 квітня у Ратнівському дитячому садку було справжнє свято здоров’я. Діти усіх груп (а їх того ранку прийшло у дошкільний заклад аж 216!) у спортивному одязі і обов’язково у білих шкарпеточках організовано робили вранішню зарядку. Найменшенькі, вихованці перших молодших груп, гралися за допомогою сюжетних рухливих ігор (були курчатками). Другі молодші групи з кольоровими стрічечками в руках танцювали і використовували елементи ритмічної гімнастики. Середні групи танцювали флешмоб. А старші, їх у садочку аж чотири групи, вийшли на зарядку із жовтими і блакитними повітряними кульками та весело виконували гімнастику під звуки пісні «Ми за Україну». Потім вони зі своїх кульок створили прапор України. А після всього в актовому залі дитячого садка зібралися вихованці усіх груп разом зі своїми наставниками-вихователями на загальне фото. Було неймовірно цікаво споглядати, як до-шкільнятка спілкувалися, гралися, весело проводили час.

А між тим, переможця районного рівня визначать до 13 квітня і він представлятиме наш район в області. Ратнівські дітлахи на це заслуговують!

Марія ЛЯХ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>