З КОНЦЕРТОМ У КОРТЕЛІСАХ – НЕЗРЯЧІ

У День матері з концертом у Кортелісах виступив народний аматорський хоровий колектив Луцької  громадської міської  територіальної первинної організації Українського товариства сліпих «Лісова пісня», художній керівник якого і головний диригент заслужений працівник культури України Олександр Ілюшик. Ті кортелісці, які йшли на концерт і не знали,  хто саме  буде виступати, були вражені. Тому що на сцену піднімалися люди, які вели один одного за руку,  і було зрозуміло, що артисти – сліпі. Хто зовсім не бачить світу, а хто — частково.  І відразу розумієш, які мужні ці люди. Живуть самі ще й дарують радість іншим, наповнюють серця патріотизмом, любов’ю до  України, своєї минувшини.  У їх репертуарі духовні твори, українські народні пісні,  сольне виконання, твори місцевих композиторів та гумор.

Прозвучали пісні та вірші, присвячені матері та великому українському Кобзарю Тарасу Шевченку. Присутні були вражені, коли почули баладу про Кортеліси,  і сприйняли її художнє виконання стоячи.

На закінчення виступу самодіяльний волинський композитор Ольга  Калашева  подарувала місцевому будинку культури  дві збірочки пісень на слова волинських авторів «Люблю тебе, краю» та  «Кохання повернулося в піснях» з надією-побажанням, аби хоч одна пісня із них  звучала у виконанні кортеліських  аматорських митців.  А вже від імені глядачів колективу «Лісова пісня»  дякували за концерт директор будинку культури Раїса Дордюк та  сільський голова Василь Жигаревич, які вручили для кожного квіти.

Народний аматорський хоровий колектив «Лісова пісня» того дня з концертом побував і у Ратному.

Валентина Борзовець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>