«Я — жінка, я Богом запалена свічка»

Яжінка У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері.

Усе від жінки народилось в світі –

І плин життя, й пекучий біль журби,

Від жінки зростають діти

Й найкраще свято ранньої весни.

Від жінки мусило колись зачатись

Усе навкруг живуще, я і ти,

Бо біля витоків життя стояла мати,

Стоїть й стояти буде на віки.

Такими рядками ведучі розпочали   літературно-мистецьке свято  «Я — жінка, я Богом запалена свічка» з нагоди Дня Матері, яке відбулося в актовій залі центральної районної бібліотеки для працівників Ратнівської централізованої бібліотечної системи. Най-прекрасніше слово на землі — мама. Це перше слово, яке вимовляє людина, звучить на всіх мовах світу однаково ніжно. У мами найдобріші очі та найлагідніші руки, вони все вміють. У мами найвірніше серце — у ньому ніколи не згасає любов, воно ніколи не залишається байдужим. Багато теплих та зворушливих слів про маму прозвучало у віршах, українських мелодійних піснях під час заходу.

Дуже зворушливо лунали привітання та пісня від начальника відділу культури райдержадміністрації Олени Горнік. Привітала всіх присутніх жінок з Днем Матері завідувачка районної дитячої бібліотеки Наталія Панасюк.

Свої вірші, присвячені найдорожчій людині, рідній мамі і всім матерям світу, декламувала бібліотекар бібліотеки -філії села Велимче  Надія Буднік.

Захід пройшов у теплій домашній атмосфері з чаєм та солодощами.

А завершилося свято відомою кожному в Україні піснею «Рідна мати моя». Цей день дав багато позитиву і задоволення.

Наталія Кізякова,

методист центральної районної бібліотеки

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>