Величаю тебе, мамо… -

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

під такою назвою  у Здомишельському будинку культури відбувся тематичний вечір, на який запросили багатодітних матерів, яким присвоєно звання «Мати-героїня», та матерів, які взяли  у свою родину дітей-сиріт і опікуються ними.

Гарні, щирі, теплі слова вдячності за вічну материнську любов і турботу про дітей, внуків та правнуків звучали від ведучих свята Катерини Юхимчук та Ірини Павлюк.  З найкращими побажаннями звернулись до присутніх сільський голова  Андрій Головій та директор будинку культури Ніна Жигаревич, які вручили багатодітним матерям подарунки.

Мелодійні і зворушливі пісні дарували глядачам Ніна Жигаревич, Ольга Сметюх, Тетяна Кондратюк, Наталія Брисюк, а також Катерина Юхимчук. Гарний настрій подарував Юрій Шишко, прочитавши гуморески.  Зворушливо  прочитала вірш  Ірина Павлюк. З любов’ю вітали матерів учні 6 та 5 класів, для них читали вірші, співали та виконали хореографічну композицію. Оплесками зустріли мами виступ дитячого дуету  з піснею «Україночка» та виступ у виконанні учнів 2 класу  «Жили у бабусі два веселі гусі» (керівник Наталія Більчук).

Ніна Харківець,

завідуюча бібліотекою 

с. Здомишель

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>